Rezidencia Laguna Azzura
Stručný popis

Stredisko: Portorosa
Vzdialenosť od mora: do 500 m


Vzdialenosť od mora (m) 450

Poloha: Obľúbená rezidencia, ktorá poskytuje ubytovanie v radových vilkách so záhradkami a terasami, sa nachádza v romantickom a moderne postavenom jachtárskom prístave Portorosa (Ružový prístav) s unikátnym výhľadom na Liparské ostrovy. Celý komplex je obklopený hustými porastmi exotických paliem, oleandrov, pínií a fikusov. Niekoľko kilometrov odtiaľ je mesto Milazzo s pekným historickým centrom a prístavom odkiaľ premávajú lode na Liparské ostrovy. Ďalej je zaujímavé mesto Tindari, s pútnickým kostolom a bohatým archeologickým parkom, je možné si urobiť výlet k neďalekej sopke Etna, Taormini a Naxosoby
Vybavenie rezidencie: recepcia, veľký bazén za poplatok, verejná a súkromná pláž, obchodné centrum a rôzne obchodíky, reštaurácie a bary.
Športové vyžitie: požičovňa vodným plavidiel, motorových člnov, prenájom bicyklov, tenisové kurty (za poplatok).
Vybavenie viliek: sú dvojpodlažné, radové, harmonicky rozmiestnené po parku. Prízemné apartmány majú záhradku s verandou a na prvom poschodí je veľká terasa. Každý apartmán má vlastný vchod, kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou a WC a miesto na parkovanie.

'

Ponuka zájazdov

Neboli nájdené žiadne záznamy.