Residence Club le Muse
Stručný popis

Stredisko: Marina di Zambrone


Vzdialenosť od mora (m) 50

Poloha: Novovybudované dovolenkové stredisko, situované v lokalite Marina di Zambore, 7 km od mesta Tropea a oproti neďalekému ostrovu Stromboli. Táto oblasť je ideálna na prežitie pokojnej dovolenky v úzkom kontakte s morom, pretože leží na jednej z najkrajších pláží Kalabrie, kde je biely piesok a čisté azúrové more. Komplex pozostáva z 50 nových viliek s klimatizáciou a verandami. V blízkosti sa nachádza veľký zábavný aquapark s toboganmi 2 km.
Vybavenie rezidencie :veľký bazén so slnečníkmi a ležadlami, recepcia, reštaurácia, bar,  Wi-fi na recepcii, amfiteáter, uzavreté parkovisko, terasa na slnenie, detský kútik, viacúčelová ihrisko (minifutbal, volejbal a tenis), plážový volejbal, minimarket, súkromná pláž so slnečníkmi a ležadlami, vodné plavidlá, zábavný a športový program.
 Vybavenie viliek: Vilky sú vkusne zariadené v stredomorskom štýle s klimatizáciou, hygienickým príslušenstvom, kompletne vybaveným kuchynským kútom a verandou.
Pláž  vzdialená 50 m, tyrhénske more, biely hrubší piesok, miestami kamienky. Plážový servis /1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo na apartmán, plážový volejbal.

Cenník

1 Apartmán typu Mono pre 2/3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, manželskou posteľou a rozkladacím kreslom, kúpeľňa so sprchou a WC
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
2 Vilky typu Bilo pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, manželská izba, kúpeľňa so sprchou a WC
Cena je na vilku v Euro /týždeň.
3 Vilky typu Bilo pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, izba s manželskou posteľou a tretím lôžkom, kúpeľňa so sprchou a WC
Cena je na vilku v Euro /týždeň.

Cena zahŕňa  7 x ubytovanie, elektrickú energiu, vodu a plyn, klimatizáciu,  záverečné upratanie okrem kuchynského kúta, parkovanie vo vnútri komplexu, plážový servis, animácie od 1.7.-31.08.2015, vstup do bazénu

Cena nezahŕňa  dopravu, poistenie liečebných nákladov,posteľnú bielizeň a uteráky , možnosť za požičania na mieste za poplatok 5+5 Eur/os. a výmena.
Služby na vyžiadanie za príplatok:polpenzia vrátane min. vody a vína 14 Eur/os. a deň. deti do 2 rokov gratis, deti od 2.-12 rokov 11 Eur/deň.

Návratná kaucia  Euro 50 / apt.