Blue marine village ***
Stručný popis

Stredisko:

POLOHA:
nové moderné stredisko situované priamo pri mori s pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa v centre turistického mestečka Lido del Sole necelých 5 km od historického mestečka Rodi Garganico.
Vybavenie villaggia: veľký bazén pre dospelých i pre deti s terasou, reštaurácia, pizzéria, bar, detský kútik, tenisový kurt, fitness centrum, minimarket, diskotéka, súkromná pláž so slnečníkmi a lehátkami (plážový servis od 3. radu zdarma),  bohatý zábavný a športový program, miniclub pre deti, animácie, ping-pong, parkovisko.
Vybavavenie apartmánov:  nové a vkusne zariadené apartmány s kuchynským kútom, vlastným príslušenstvom, TV, telefónom. Prízemné apartmány majú stropný ventilátor a verandu, na prvom poschodí je terasa so záhradným nábytkom. Možnosť klimatizácie za poplatok.
'

Cenník

1.apartmán TYPU A pre 2 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a  dvoma oddelenými posteľami
cena za apartmán v Euro / týždeň
2.apartmán TYPU  B pre 2-3 osoby:
obývacia miestnosť s kuchynským kútom a 1 posteľou a spálňa s manželskou posteľou
cena za apartmán v Euro / týždeň
3.apartmán TYPU  C pre 4-6 osôb:
obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manžeskou posteľou a izba s poschodovou posteľou
cena za apartmán v Euro / týždeň

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie, spotrebu elek.energie,vody a plynu,  posteľnú bielizeň a uteráky, jedno parkovacie miesto na apartmán,
vstup do bazéna,animačné programy , záverečné upratanie okrem kuchynského kúta, plážový servis v 3.línii /1 slnečník + 1 lehátko a 1 plážové kreslo na apartmán
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, klimatizácia EUro 6/ deň
Návratná kaucia  100 Euro/ apt.