Bella Italia
Bella Italia

Bratislava, Koreničova 1 (Palisády 19 roh)
Tel/fax: 02/54414463, 02/54413938
bellaitalia@bellaitalia.sk www.bellaitalia.sk

Turistický komplex Camping Punta Spin'
Stručný popis

Stredisko: Grado
Vzdialenosť od mora: do 100 m


2017

Poloha: turistický komplex s kempingom v nádhernom píniovom lese, ca. 4 km od centra mesta  Grado, priamo na mierne sa zvažujúcej pláži s plytkou vodou (hlavne pri odlive).
Turistický komplex: udržiavaný, reštaurácia/pizzéria (od ca. polovice mája), bar, supermarket (otv. ca. od polovice mája do zač. septembra), kiosk/bistro na pláži, práčka a sušička na mince, žehliareň, parkovisko.
Šport, zábava: bazén (25 x 12 m, hĺbka 1,50 m), bazén, (20 x 10 m, hĺbka 90 cm, v predsezóne vyhrievaný, pri zlom počasí prípadne uzatvorený) a detský bazén (ca. od polovice mája), všetky bazény sú počas poludňajšej prestávky zatvorené, terasa s ležadlami, minigolf, stolný tenis, animácia (ca. 22.05.-04.09.) zdarma. Vlastná pláž so 420 m dlhým mólom. Za poplatok: ležadlá a slnečníky na pláži, 3 tenisové kurty s osvetlením, fitnes s vírivkou, parný kúpeľ, sauna a posilňovacie stroje, prístaviska pre člny.
Pre deti: miniklub od 3 do 12 rokov a babydance (22.05.-04.09.), detské ihrisko.
Nákupy: v rezorte
Vybavenie apartmánov: pekné a dobre zariadené dovolenkové domčeky a bungalovy s malou predzáhradkou, stolom, záhradnými stoličkami, 2 ležadlami, sprchou/WC, klimatizácia/kúrenie (podľa sezóny).
Pláž: piesčitá, pozvoľný prístup do mora.
'
MX2 dovolenkový dom pre 1-5 osôb (ca.26 m2)
Komplex so 4 obytnými jednotkami, samostatné vchody, kuchyňa/obývačka, dvojposteľová izba, trojlôžková izba, zastrešená terasa (ca. 12 m2) s otvoreným kozubom, 1 parkovacie miesto.
Cena za  apartmán v Euro / týždeň
OX1 radový bungalov pre 1-6 osôb (ca. 32 m2)
Obývacia miestnosť s oddeleným kuchynským kútom, dvojposteľová izba, malá spálňa s manželskou posteľou.
Cena za  apartmán v Euro / týždeň

MX1 dovolenkový dom pre 1-6 osôb (ca. 38 m2)
Komplex so 4 obytnými jednotkami, samostatné vchody. Prízemie: obývačka s kuchynským kútom. Na poschodí: dvojposteľová izba s malým balkónom, trojlôžková izba (jedno samost. lôžko a poschodová posteľ), terasa (ca. 12 m2) s otvoreným kozubom. Pri obsadení so 6 osobami rozkladacie jednolôžko v obývacej časti otvorená garáž.
Cena za  apartmán v Euro / týždeň
'

Vybavenie zariadenia

Klimatizácia,Bazén,Záhradka,Parkovanie

Ponuka zájazdov

Neboli nájdené žiadne záznamy.

Fotogaléria