Hotel Nibaru **** Cala di Volpe
Stručný popis

Stredisko: Porto Cervo
Vzdialenosť od mora: do 500 mVzdialenosť od mora: 300 m

Poloha: v krásnom a tichom prostredí, exkluzívna poloha na pobreží Costa Smeralda, v nádhernom zálive Cala di Volpe, obklopený hojnou, mediteránskou vegetáciou. Ca. 300 m od mora, k verejnej piesočnatej pláži (ca. 900 m) vedie cesta cez hustý porast. Reštaurácia/pizzeria ca. 100 m. Ďalšie reštaurácie sa nachádzajú v okolí. Porto Cervo je vzdialené cca. 5 km.
Vybavenie hotela: starostlivo, pekne zariadený hotel v sardínskom štýle, s príjemnou atmosférou. Pozostáva s viacerých menších 1-poschodových budov zoskupených okolo bazénu. Raňajková miestnosť (raňajky vo forme bufetových stolov), trezor na recepcii, slnečná terasa, parkovisko.
Vybavenie izieb : udržiavané a rodinne zariadené, v typickom vidieckom štýle, kúpeľňa alebo sprchový kút/WC, sušič na vlasy, telefón, satelitná TV (2 nemecké programy), klimatizácia (v závislosti od sezóny), niektoré izby s bočným výhľadom na more.
Stravovanie:  raňajky formou bufetu.

Šport, zábava: veľmi pekný bazén (ca. 200 m2) s detským bazénom, ležadlá a slnečníky, fitnes zdarma. Za poplatok: parný kúpeľ, kozmetické procedúry a ošetrenia v beauty salóne, tenisový kurt ca. 500 m od hotela, golfové ihrisko ca. 3 km, vodné športy na pláži (ca. 15.07.-31.-08.).
Pláž: piesková, prechod na pláž cez bohatú stredomorskú vegetáciu.

Cenník

1.Cena na osobu v 1/2 izbe s raňajkami  v Euro/deň:


Cena zahŕňa.
  7 x ubytovanie, 7 x raňajky, používanie bazéna so slnečníkmi a lehátkami

Cena nezahŕňa:  dopravu, poistenie liečebných nákladov, plážové služby.