3. Turistický komplex pri Ríme'
Stručný popis

Stredisko: Rím
Vzdialenosť od mora: nad 500 m
Poloha
: Turistický komplex leží len niekoľko kilometrov od Ríma v tieni borovíc, neďaleko od mora v Ostii. Komplex je ľahko dostupný miestnou dopravou (zo stanice Termini v Ríme).
Ubytovanie s raňajkami, pri mori, neďaleko od Ríma, pre jednotlivcov.
Vybavenie komplexu: reštaurácia, pizzeria, spoločenská miestnosť s TV, trezor na recepcii, bazén (otvorený od začiatku mája do konca októbra), tenisové kurty, futbalové ihrisko, veľké parkovisko, minimarket, bazár, herňa, práčovňa, diskotéka, bar.
'

Cenník

1 Jednolôžková izba 1/1 : jednoducho a účelne zariadené izby v  budovách a bungalovoch, všetky s kúpeľňou so sprchou a WC, chladničkou a kúrením.
Cena jednolôžkovej izby v Euro s raňajkami.
2 Dvojlôžková izba: jednoducho a účelne zariadené dvojlôžkové izby v  budovách a bungalovoch, všetky s kúpeľňou so sprchou a WC, chladničkou a kúrením.
Cena na osobu v Euro v dvojlôžkovej izbe s raňajkami.
3 Trojlôžková izba: jednoducho a účelne zariadené trojlôžkové izby v  budovách a bungalovoch, všetky s kúpeľňou so sprchou a WC, chladničkou a kúrením.
Cena na osobu v Euro v trojlôžkovej izbe s raňajkami.
4 Štvorlôžková izba: jednoducho a účelne zariadené štvorlôžkové izby v budovách a bungalovoch, všetky s kúpeľňou so sprchou a WC, chladničkou a kúrením.
Cena na osobu v Euro v štvorlôžkovej izbe s raňajkami.

Cena zahŕňa: 1x ubytovanie, 1x kontinentálne raňajky, parkovanie, vstup do bazénu (otvorený od začiatku mája do konca októbra) - povinná je kúpacia čiapka, trezor, futbalové ihrisko a tenisové kurty (okrem mesiacov júl a august). Ceny platia pre minimálne 3-dňové pobyty!
Cena nezahŕňa: poistenie, dopravu, posteľnú bielizeň.
Príplatok za krátkodobý pobyt (menej ako 3 prenocovania) 3 € / osobu a deň
Transfery autobusom na lokálnu vlakovú stanicu 15.03.-31.10. autobusom na pláž od 20.júna do 15.septembra
Služby na vyžiadanie: obedový balík Euro 6,70 osoba

'