4. Turistický komplex
Stručný popis

Stredisko: RímCelý komplex Calypso, ktorý leží v stredisku Torvaianica predstavuje hotel s reštauráciou, recepciou a denným minibarom, rezidencia s apartmánmi a murované bungalovy. Okolitá upravovaná záhrada prechádza k výhliadkovej terase a súkromnej piesočnej pláži so slnečníkmi a ležadlami.
Do strediska Torvaianica vedie linkové autobusové spojenie zo stanice Termini v Ríme priamo do hotela (orientačná cena lístka 3 €).

Cenník

1 Hotelové izby: sú jedno a dvojlôžkové, s vlastnou terasou v záhrade s palmami, zostrihanými píniami a vzácnymi exotickými rastlinami, TV a vlastnou kúpeľňou.
Cena na osobu v Euro / noc v dvojlôžkovej izbe.
2 Apartmány a bungalovy pre 3 osoby: pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou a kuchyne s rozťahovacím gaučom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC.
Cena na osobu v Euro / noc.
3 Apartmány a bungalovy pre 4 osoby: pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou a kuchyne s rozťahovacím gaučom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC.
Cena na osobu v Euro / noc.

Termíny
a ceny (euro)
1 2 3
mimosezóna- 35 32 30
júl-august 40 38 36

Cena zahŕňa:
1x ubytovanie v hoteli, v apartmáne / bungalove spotrebu el. energie, vody, plynu, posteľnú bielizeň, záverečné upratanie - apartmán / bungalov je nutné odovzdať nepoškodený.
Cena nezahŕňa: poistenie liečebných nákladov, dopravu, plážové služby.