Hotel Coccodrillo***
Stručný popis

Stredisko:
Vzdialenosť od mora: do 500 m
Vzdialenosť od mora (m) 200

Poloha:
Hotel má strategickú polohu v stredisku Varazze,  nachádza sa 200 m od mora  a 500m od historického centra na krásnom mieste na Ligúrskej Riviére. Je to ideálne miesto na strávenie dovolenky s oddychom. 
Vybavenie hotela: bazén, záhradka, terasa na slnenie, malá kongresová miestnosť, internetové pripojenie zdarma, bar, recepcia 24 hod, práčovňa a reštaurácia, parkovanie za poplatok 8 Eur/deň
Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchou a WC, klimatizácia, postele s ortopedickými matracmi, telefón.
Stravovanie: Plná penzia, raňajky formou bufetu, obedy a večere servírované, výber z menu. Šaláty a dezerty formou bufetu.
Pláž: 200 m od hotela, hrubý tmavší piesok a okrúhle kamienky, rezervovaná pre hotelových hostí. Plážové služby /slnečník a lehátka  za poplatok na mieste.
'

Cenník

 1.cena na osobu v 1/2 izbe s plnou penziou  v Euro / týždeň '

 
Cena zahŕňa 
 7 x ubytovanie, 7 x plná penzia , bazén
Cena nezahŕňa  dopravu, poistenie liečebných nákladov, plážové služby, parkovanie je limitované - poplatok 8 Euro / deň, 40 Euro / týždeň, povinná pobytová taxa (platí sa na mieste)
Služby na vyžiadanie / za príplatok -  terasa 10 Euro/osoba a deň, izba superior s hydromasážnou vaňou 10-30 Euro/osoba a deň, 1/1 izba superior 10 Euro/deň, 1/2 izba štandard - individuálne
Malé domáce zvieratá povolené - poplatok 5-15 Euro / deň
Zľavy - deti do 3 rokov - zdarma, 3-8 rokov zľava od 20-50 % (zľavu na dieťa do 3 rokov je možné uplatniť len na 1 dieťa)