Residence degli Oleandri Rezort****
Stručný popis

Stredisko: Paestum
Vzdialenosť od mora: do 500 m
Vzdialenosť od mora 200-400 m

Poloha:
Rezort pozostáva z viliek v zástavbe lemované palmami a exotickými rastlinkami.Je situovaný len 1500 m od archeologického centra Paesta. Dominantou rezortu je , že je priamo v Cilentskom národnom parku - kt. je zapísaný v Unesco. Ponúka apartmány a hotelové izby typu standart, junior suites, family či de luxe. 
Vybavenie rezortu: Hlavná hotelová budova a radové domky s apartmánmi,   viacero bazénov s ostrovom, ktorý je prepojený dvoma drevenými mostíkmi,  so slnečníkmi a lehátkami, súkromná pláž, animácie, reštaurácia, bar, terasa, recepcia, ihrisko pre deti, exkurzie na rôzne miesta / archeologické centrum Paestum.
Pláž je piesočnatá - prechod na pláž je cez píniový hájik a cestu.

Vybavenie izieb: klimatizácia, tv, trezor, mini-bar, telefón 
Stravovanie: raňajky formou bufetu, prípadne  obedy alebo večere sú 3-chodové, výber z menu, šaláty formou bufetu. Veľmi dobrá kuchyňa - s národnými špecialitami a tiež čerstvo ulovenými rybami. 
Apartmány majú vlastnú kuchynku a kúpeľňu,  dajú sa kombinovať s hotelovým stravovaním. Sú situované v radových vilových domkoch s vlastným vchodom, terasou so sedením. alebo prízemné so záhradkou.

Cenník

1.cena na osobu v 1/2 izbe s raňajkami v Euro / týždeň
2.cena za apartmán typu bilo pre 4-5 os. v Euro/ týždeň
3.cena za apartmán typu bilo pre 4-5 os. so záhradkou v Euro/týždeň
Cena zahŕňa - 7 x ubytovanie, raňajky pri ubytovaní v hotelovej izbe,
vstup do bazénov s využitím slnečníkov a lehátok, animačné programy a športové aktivity od 25.05.-15.09.13 plážový servis /1 slnečník + 2 lehátka na izbu alebo apartmán, klimatizácia, parkovacie miesto.
pri ubytovaní v apartmánoch - spotreba elektrickej energie a plynu, posteľná bielizeň s výmenou 2 x do týždňa, uteráky- výmena každý deň, záverečné upratanie okrem kuchynského kúta, parkovacie miesto
Cena nezahŕňa  dopravu, poistenie liečebných nákladov
Služby na vyžiadanie / príplatky - polpenzia 19-24 Euro/osoba a deň vrátane min. vody 0.5 l, plná penzia  38 - 48 Euro/osoba a deň vrátane minerálnej vody 0.5 l ku každému hlavnému jedlu. Ceny sa odvíjajú od termínu pobytu.
Deti do 2 rokov majú stravovanie gratis, deti od 3-11 rokov majú  zľavy na stravovanie.
Domáce zvieratá malého vzrastu povolené- povinný poplatok 20 Euro/deň