Hotel Sighientu Life § Spa ****
Stručný popis

Stredisko: Cagliari
Vzdialenosť od mora: do 100 m
Vzdialenosť od mora
(m): 100 m od mora

Poloha:
  v Marina di Capitano/medzi Cagliari a Villasimius,  ponúka kvalitné ubytovanie, ktoré je zrealizované z prírodných materiálov ako sú kameň a drevo.
Vybavenie hotela: recepcia, 3 bary, parkovanie, 2 reštaurácie, jedna sa nachádza medzi bazénom a plážou, volleybalové a futbalové  ihrisko, bazén, tenisový kurt, animačné programy. 
Vybavenie izieb: k dispozícii sú izby typu superior a standard s klimatizáciou, fén, telefón, TV SAT, chladiaci minibar, trezor
izba typu "superior" má navyše obývací priestor a  LCD TV
Stravovanie: raňajky formu  kontinentálneho bufetu , večere formou bufetu, možnosť doobjednania obedov, taktiež formou bufetu.
All inclusive - raňajky, obed, večera s nápojmi, minerálka pivo, víno. Open bar nápoje od 10.00-24.00 hod. nealkoholické nápoje, džúsy, pivo, čaj. káva, miestne likéry, zmrzliny.
Pláž - Tyrhenské more, jemný štrk.

Cenník

1. Cena na osobu v 1/2 izbe Standard s polpenziou v Euro / týždeň

2. Cena na osobu v 1/2 izba Superior s polpenziou v Euro/ týždeňCena zahŕňa:
7x ubytovanie, 7 x polpenziu, klimatizáciu, klubovú  kartu od 31.05.-28.09.14 /plážový servis, animácia, miniklub, športové zariadenia/
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov,nápoje k večeriam,
Služby na vyžiadanie/príplatok: obedy 12 Euro/osoba/deň,all inclusive 18 Euro/osoba a deň,  výhľad na more 10 Euro/osoba/deň
Zľavy:   deti do 2 rokov gratis, jedno dieťa do 12 rokov na prísteľke zdarma, druhé dieťa do 12 rokov na prísteľke 50 %, nad 12 rokov na 3. alebo 4. lôžku 30 % zľava.
Plážová osuška na kauciu.
Domáce zvierata sú povolené za poplatok 35 Eur/týždeň