Camping Bella Italia
Stručný popis

Stredisko: Peschiera Del Garda

Vzdialenosť od jazera (m) 200
 
Poloha: Camping Bella Italia je situovaný v kľudnom prírodnom prostredí a priamo pri jazere. Pár krokov od centra mesta Peschiera.
Vybavenie campingu: recepcia, reštaurácia, bar s veľkou terasou, pizzeria, supermarket, obchod so suvenírmi, lekárska služba, miniklub, komplex piatich bazénov so šmýkačkou, veľký bazén, ping-pong, ihrisko pre futbal, volejbal a basketbal. 
Vybavenie apartmánov: kuchynský kút, TV, klimatizácia, kúrenie, kúpelňa so sprchovacím kútom, WC, balkón

Cenník

1 Apartmán typu Bilo pre 4 osoby Lavanda: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút, TV, klimatizácia, kúrenie, kúpelňa so sprchovacím kútom, balkón.
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
2 Apartmán typu Bilo pre 4 osoby Primula: Obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, TV, klimatizácia, kúrenie, malú terasa.
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
3 Apartmán typu Trilo pre 6 osôb Verbena: Obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi poschodovými posteľami, TV, klimatizácia, kúrenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom, malý balkón. 
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
4 Bungalov typu Trilo pre 6 osôb Oleandro: Obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvoma samostatnými lôžkami, TV, klimatizácia, kúrenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom, trezor, terasa so záhradným nábytkom. 
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
Cena zahŕňa:  7 x ubytovanie, el. energiu, vodu, plyn, klimatizáciu, kúrenie (podľa obdobia), parkovanie pre jedno auto
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, plážové služby, posteľná bielizeň a uteráky, záverečné upratanie si klient vykonáva sám v prípade ak nie, je účtovaný poplatok 30 Euro/apt. 
Služby na vyžiadanie/príplatky: posteľná bielizeň 11 Euro/osoba/výmena, uteráky 4 Euro/osoba/výmena
Návratná kaucia 100 Euro/apt