Park Albatros Camping Village
Stručný popis

Stredisko:
Vzdialenosť od mora: nad 500 m


Poloha: Park Albatros sa nachádza 800 metrov od piesočnatej pláže na toskánskom pobreží. Kemp je obklopený prírodnou rezerváciou Val Di Cornia s rozlohou 220.200 m².

Vybavenie: veľké nákupné centrum, potraviny, bar so živou hudbou, zmrzlinový bar, trafika, bazár, pizzera, reštaurácia a samoobsluha, vodný park s plaveckým bazénom šmyklavkami a lagúnou pre deti, program Miniklubu pre deti, zmenáreň, lekárska služba, telefónny automat, požičovňa bicyklov, možnosť hrať videohry pre deti, televízia, toalety, práčovňa.
Vybavenie bungalovov- obytné mobilné domčeky:
Možnosť ubyvotania v 2 typoch:
Mobilný dom giotto1-5 osôb, dvojlôžková izba, trojlôžková izba s poschodovou posteľou, obývacia izba s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC, vonkajšia terasa so stolom stoličkami a lehátkami. Klimatizácia a kúrenie za poplatok.
Mobilný dom Leonardo: 1-6 osôb ponúka tri izby: jednu dvojlôžkovú izbu a dve dvojlôžkové izby so samostatnými lôžkami, obývaciu izbu s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatné WC, vonkajšia terasa so stolom, stoličkami a lehátkami.