Comprensorio Med Resort
Stručný popis

Stredisko: Pineto
Vzdialenosť od mora: do 500 m
Vzdialenosť od mora (m) 100

Poloha: Rezidencia je vzdialená 500 metrov od centra, 100 metrov od pláže, tvorí dva komplexy s vlastným bazénom. V blízkosti rezidencie 50 až 150 m sa nachádza železničná trať,  čo však nemá dopad na hluk vďaka špeciálnej konštrukcii domov. Nákupné možnosti od 50 do  700 m od rezidencie.
Vybavenie rezidencie  klimatizácia  na vyžiadanie za poplatok, garáž alebo parkovacie miesto na vyžiadanie za poplatok.
Vybavenie apartmánov: sú účelne vybavené s vlastným WC, terasou, alebo balkónom, prízemné apartmány majú vonkajšie posedenie., všetky apartmány majú  TV, práčku, sporák, chladničku


Cenník

1.Apartmány typu Bilo: izba s rozkladacím gaučom pre dve osoby s kuchynským kútom, TV, izba s manželskou postelou, kúpelňa s WC, práčka,balkón alebo terasa so záhradným nábytkom
Cena za apartmán v Euro/týždeň
2.Apartmány typu Trilo: izba s rozkladacím gaučom pre dve osoby s kuchynským kútom, TV, izba s manželskou postelou, izba s dvoma oddelenými postelami, kúpeľňa s WC, práčka, balkón, alebo terasa so záhradným nábytkom.
Cena za apartmán v Euro/týždeň
Termíny 1. 2.
     

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, el. energiu, vodu, plyn, plážový servis/ 1 slnečník + 2 lehátka na apartmán
Cena nezahŕňa: doprava, poistenie liečebných nákladov, postelná bielizeň (možnosť zapožičania za poplatok Euro 12/osoba/týždeň, záverečné upratanie / klient je povinný odovzdať apartmán vyčistený a nepoškodený.
Služby na vyžiadanie: garáž Euro 50/týždeň, parkovacie miesto Euro 30/týždeň, klimatizácia Euro 50/týždeň, malé zvieratá za poplatok Euro 30/pobyt.
Návratná kaucia Euro 100/apartmán
Povinná pobytová taxa bude neskôr určená.