Rezidencia Carinzia
Stručný popis

Stredisko: Lignano
Vzdialenosť od mora: do 500 m


2017

Vzdialenosť od mora (m) 400

Poloha: Rezidencia Carinzia sa nachádza v časti Lignano Sabbiadoro , 20 metrov od centra.
Vybavenie rezidencie - parkovisko,práčovňa,  spoločná oplotená záhrada, ktorá poskytuje bezpečné miesto deťom na hranie.
Vybavenie apartmánov : klimatizácia,  kúpeľňa so sprchovacím kútom a s WC, kuchynský kút s chladničkou, TV, trezor, terasa so stolom a dvoma stoličkami, klimatizácia

Pláž: piesková, pozvoľný prístup do mora. Plážový servis 1 slnečník + 2 lehátka na apartmán nie  je v cene pobytu zahrnutý.


Cenník

1. Apartmány typu Bilo pre 2-4 osoby: dvojizbový apartmán, izba s rozkladacou pohovkou a kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, izba s manželskou postelou,TV, kúpeľňa so sprchovacím kútom/bidetom/WC, práčkou, terasa so stolom a stoličkami. 
Cena za apartmán v Euro/ týždeň

2. Apartmány typu Bilo pre 5 osôb: dvojizbový apartmán, izba s rozkladacou pohovkou a kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, izba s troma postelami,TV, kúpeľňa so sprchovacím kútom/bidetom/WC, terasa so stolom a stoličkami. 
Cena za apartmán v Euro/ týždeňPobyty na sezónu 2017 zabezpečujeme na vyžiadanie .


Cena zahŕňa 
7 x ubytovanie, elektrická energia, voda, plyn, klimatizáciu
Cena nezahŕňa  dopravu, poistenie liečebných nákladov, posteľnú bielizeň a uteráky /možnosť zapožičania na mieste za poplatok 7 Euro/osoba a výmena, záverečné upratanie /klient je povinný apartmán odovzdať vyčistený a nepoškodný,  plážové služby.
Návratná kaucia  100 Euro/apartmán