Rezidencia Burello
Stručný popis

Stredisko: Lignano
Vzdialenosť od mora: do 100 m


2017

Vzdialenosť od mora (m) 150

Poloha: Rezidencia Burello ponúka moderné pohodlné ubytovanie, ktoré sa nachádza  150 metrov od mora v Lignano Sabbiadoro. Nachádza sa 100 metrov od centra v blízkosti barov, obchodov, reštaurácii.
Vybavenie rezidencie: trezor, vyhradené parkovacie miesto v garáži
Vybavenie apartmánov: kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou, kúpelňa so sprchovacím kútom, bidetom a s WC, práčka, klimatizácia, TV, balkón

Pláž: Piesková, pozvoľný prístup do mora.
Cenník

1. Apartmány Typu Bilo pre 4 osoby: izba s rozťahovacím gaučom a s kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, izba s dvojlôžkom, kúpelňa so sprchovacím kútom, bidetom a s WC, dva balkóny, na jednom sa nachádza stôl so stoličkami a slnečníkom.
Cena za apartmán v Euro/ týždeň
2. Apartmány Typu Trilo pre 4-6 osôb: 
izba s rozťahovacím gaučom a s kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, TV, dve izby s dvojlôžkom, kúpelňa so sprchovacím kútom, bidetom a s WC, dva balkóny, na jednom sa nachádza stôl so stoličkami a slnečníkom.
Cena za apartmán v Euro/ týždeň
 3. Apartmány Typu Trilo pre 5-7 osôb: izba s gaučom a kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, TV, dve izby s troma postelami (jedno dvojlôžko a jedna samostatná postel), kúpelňa so sprchovacím kútom, bidetom a s WC, dva balkóny, na jednom sa nachádza stôl so stoličkami a slnečníkom.
Cena za apartmán v Euro/ týždeň
 

Pobyty na sezónu 2017 zabezpečujeme na vyžiadanie .

Cena zahŕňa:
7x ubytovanie, el. energiu, vodu, plyn, plážový servis (1 slnečník +2 lehátka), klimatizáciu, záverečné upratanie okrem kuchynského kúta
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, posteľnú bielizeň a uteráky (možnosť zapožičania na mieste 5 Euro/osoba)
Návratná kaucia Euro 100/apartmán