Hotel Calamidoro****
Stručný popis

Stredisko: Pisa Poloha: Hotel je situovaný v srdci Toskánska neďaľeko mesta Pisa
Jeho poloha umožňuje poznávanie okolitých historických a prírodných krás. Pisa - 25 minút, Lucca - 25 minút, Livorno - 30 minút, Florencia - 50 minút autom.
Vybavenie hotela: Luxusne a historicky zariadený s priateľskou atmosférou vám ponúkne nezabudnuteľný zážitok. Nachádza sa tu recepcia, bar, reštaurá, golfové ihrisko, parkovanie, wi-fi zóna, park s malým jazerom. 
Vybavenie izieb: niektoré izby sa nachádzajú v historickej budove z 18. storočia. Izby sú rozdelené do kategórií : štandard, superior, junior suit a suit. Všetky sú vybavené klimatizáciou, TV-sat, telefónom, minibarom, sušičom vlasov, trezorom, wifi
Izba Štandard - v hlavnej budove pri recepcii, na 1. poschodí, útulne zariadená v pastelových farbách. Niektoré sú s výhľadom na bazén. 
Izba Superior - v historickej budove, zariadená v starožitnom Toskánsom štýle
Junior Suit - v historickej budove, skladá sa z dvoch podlaží, prízemie je spoločenská miestnosť, na poschodí je spálňa.
Veľmi precízne zariadená s dôrazom na starožitný toskánsky štýl.
Vhodné pre rodinu s deťmi, ktorá uprednostňuje dostatok priestoru.
Suit -
s výhľadom na golfové ihrisko a kopce Pise, v historickej budove, na druhom poschodí, kde na prvom poschodí sa nachádza raňajková miestnosť. Zariadená v historickom štýle.
Stravovanie - reštaurácia s výbornou stravou, v hlavnej budove

Cenník

 1.cena na osobu v 1/2 izbe/ deň