Cinque Terre - Groppo
Stručný popis

Stredisko: Poloha: Groppo je dedinka ležiaca v kopcoch 1 km severne od Manaroly, vo veľmi pokojnej turistickej oblasti Cinque Terre.
Apartmán Celso: útulný, nedávno zrekonštruovaný a vkusne zariadený apartmán pre 2/3 osoby. Kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, ľadnička, obývacia izba/spálňa s manželskou posteľou a rozkadacím gaučom pre 1 osobu, jedálenský kút, malý balkón s výhľadom na more. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou.
Apartmán Imere: útulný apartmán pre 2-4 osoby. Nedávno zrekonštruovaný a vkusne zariadený. K dispozácii je 2-posteľová izba, kúpeľňa, obývacia izba s rozkladacím gaučom, balkón s výhľadom na vinice, plne vybavená kuchyňa so sporákom.veľkou ľadničkou s mrazničkou a práčkou
Apartmán Kiwy: krásny, vkusný, veľký apartmán pre 4 osoby. Má veľkú obývaciu izbu / jedáleň, 1 x izba s manželskou posteľou a 1 x izba s 2 samostatnými  posteľami. Kuchyňa so sporákom a elektrickou rúrou, ľadničkou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a práčkou. Veľká terasa s pergolou s pekným výhľadom na more a dedinku.