Cinque Terre - Corniglia
Stručný popis

Stredisko:
Vzdialenosť od mora: do 100 m


Poloha: Corniglia je 3. a najmenšia dedinka z Cinque Terre a tiež dedinka, ktorá si najviac zachovala svoju originalitu.  Leží 80 m vysoko na skale nad morom. Príjemnú atmosféru si vychutnáte prechádzkami malebnými uličkami, v miestnych vinárňach, reštauráciách a obchodíkoch.
Apartmán Elsa: nachádza sa v centre, na 3. poschodí typického domu. Je rozdelený v 2. poschodiach. Na nižšom poschodí je obývacia izba/spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, TV, kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a práčkou a terasa s výhľadom na dedinku a vinohrady je na vyššom poschodí. 
Apartmán Isola: zrekonštruovaný apartmán pre 5 a viac osôb, leží v tichej časti blízko centra na 2. poschodí domu.  Je to rozľahlý byt s veľkosťou 70 m2. Má 2 x spálňu s manželskou posteľou, 1-posteľovú izbu, obývaciu izbu s TV, kuchyňu so sporákom a rúrou, chladničku s mrazničkou, kúpeľňu so sprchovacím kútom
Apartmán Cicci: v centre dedinky, izba s manželskou posteľou, jedálenská časť s 2 posteľami, kompletne zariadenou kuchyňou a kúpeľňa. Terasa s pekným výhľadom.
Apartmán Aldo: rozľahlý apartmán blízko centra, na 3. poschodí pre 4 a viac osôb. Je rozdelený na 2 časti. Spodná časť obsahuje: 1 spláľňu s manželskou posteľou a malý balkón s výhľadom na more, kúpeľňu so sprchovým kútom. Na vyššom poschodí sa nachádza: obývacia izba s jedálenským kútom, kuchyňou so sporákom a chladničkou, TV-sat, kúpeľňa so sprchovým kútom, práčkou a zariadená terasa so stolom, stoličkami a vonkajšou sprchou s výhľadom na celú dedinku a more.
Apartmán La Caveccia: pekný zrenovovaný apartmán v historickom centre blízko kostola, pre 5 a viac osôb. Svetlý, útulne zariadený s výhľadom na more a dedinu. Nachádza sa na prízemí typického domu miestnej architektúry so spálňou pre 3 osoby, obývacou izbou s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchyňou, kúpeľňou.
Apartmán Lardarina: tento apartmán má špeciálnu pozíciu pol cesty schodmi, ktoré spájajú železničnú stanicu s dedinou. Je ťažšie dostupný (5 min dole schodmi na ulicu), ale za to ponúka úžasný výhľad na more. Tento dom je obklopený krásnou, veľkou záhradou. Je vhodný pre 2 osoby. Priestor na spanie aj kuchynský kút sú spoločne v jednej miestnosti a kúpeľňa so sprchovým kútom. Vonku je záhradná terasa so stolom a stoličkami s krásnym výhľadom na dedinku Manarola. 
Casa Alessandro: apartmán vyššej kategórie, kompletne zariadený  s 2 izbami, jedna spálňa s manželskou posteľou, 1 s dvomi oddelenými posteľami, obývačka s gaučom, kúpeľňa, vybavená kuchyňa, práčka, terasa so stolom, stoličkami a slnečníkom a záhrada s výhľadom na more. Súkromné parkovanie pred domom za poplatok. Obchody a reštaurácie - 5 minút, more - 10 minút.

Cenník

 
Cena zahŕňa: elektrickú energiu, vodu, plyn, kúrenie, posteľnú bielizeň, uteráky a záverečné upratanie
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, stravu