Apartmány Cinque Terre - Monterosso
Stručný popis

Stredisko:
Vzdialenosť od mora: do 100 m


Poloha: Monterosso je najväčšie mestečko z Cinque Terre, obklopené zalesnenými kopcami a na severe Mysom Punta Mesco. Na terasovitých poliach okolo mestečka rastú olivovníky, citrónovníky a vinič. Mestečko je rozdelené na dve časti  obe majú piesočnú pláž: staré Monterosso a modernejšia časť Fegina. Mestečko má dobrý prístup autom, je tu železničná stanica aj lodná preprava a dobrá pozícia na výlety do miest:
Genoa, Pisa a La Spezia aj expresným vlakom.
Apartmán Buranco: Nedávno zrenovovaný apartmán na druhom poschodí historického domu v centre starého mesta. Má 2-posteľovú izbu a obývaciu izbu s rozkladacím gaučom, plne vybavenú kuchyňu, TV, a 2 kúpeľne. Blízko je pláž, reštaurácie a obchody.
Apartmán Emy: na 1. poschodí domu v centre starého mesta. Ponúka 2-posteľovú izbu, 1-posteľovú izbu, obývačku s 2 posteľami, zariadenú kuchyňu, ľadničku, rúru na pečenie a kúpeľňu s práčkou. Vhodné pre rodiny s deťmi alebo väčšiu skupinu.
Apartmán La Terrazza: útulne zariadený apartmán pre 4 osoby s 2 spálňami, 2 kúpeľňami, vybavenou kuchyňou, obyvačkou, širokou terasou a záhradou. 5 minút od pláže, vo veľmi tichej časti.
Apartmán Fegina Monte: nachádza sa v modernej štvrti v tichej časti, je vhodný pre 6 a viac osôb, má 2 x 3-posteľové izby, TV, kúpeľňu, kuchyňu, balkón s výhľadom na more 
Apartmán Loreto: vo veľmi tichej lokalite, blízko historickej časti Monterosso, pre 5 osôb. Má 1 x 2-posteľovú izbu, 1 x 3-posteľovú izbu, zariadenú kuchyňu a kúpeľňu. Vhodné pre rodiny s deťmi alebo skupinu. Pláž 5 minút.
Apartmán Raffa: útulný apartmán v centre starého mesta, nedávno zrekonštruovaný. Má 1 x 2-posteľovú izbu, zariadenú kuchyňu a kúpeľňu so sprchovým kútom.
Apartmán Zuecca: priestranný apartmán pre 6 osôb, v starej časti dedinky s 2 spálňami, obývačka s 2 rozkladacími gaučami, kúpeľňa, kuchyňa, balkón s výhľadom, TV, práčka. Verejné parkovanie, obchody, reštaurácie - 5 minút, more, železničná stanica - 10 min

Cenník

 
 Cena zahŕňa: elektrickú energiu, vodu, plyn, kúrenie, posteľnú bielizeň a uteráky
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, stravu,
záverečné upratanie od 30 Eur / apartm