Cinque Terre - Riomaggiore
Stručný popis

Stredisko:
Vzdialenosť od mora: do 100 m


Poloha: Riomaggiore je prvá dedinka Cinque Terre, priamo pri mori.
Charakteristickú architektúru tvoria staré domy v centre dedinky prispôsobenej nedostatku priestoru medzi morom a horami. Niektoré typické úzke domy vyzerajú ako veže často iba s jednou izbou na poschodí. Na kúpanie je tu niekoľko miest - skalnaté pláže alebo rozličné krásne skaly  známej ulice delle´ Amore, ktorá začína v Riomaggiore a spája ju s ďaľšou dedinkou Manarola. Je tu k dispozícii potápačské centrum, ktoré organizuje výlety a prenajímajú potápačskú výstroj, potreby pre šnorchlovanie a kanoe. Taktiež je tu lodné spojenie do ďaľších dediniek Cinque Terre. Je tu dobré spojenie aj vlakom a parkovacie miesta pre autá.
Apartmán Gianna: komfortný apartmán pre 2 osoby, na druhom poschodí. 2-posteľová izba, kúpeľňa, vybavená kuchyňa a balkón s výhľadom na more. More, obchody, reštaurácie, železničná stanica 5 minút chôdze, verejné parkovisko 10 minút chôdze.
Apartmán Il Giardino: 5 izbový zariadený apartmán so záhradou, nachádza sa v hornej časti dediny, blízko parkoviska, kostola. Apartmán má 2 terasy, 1 x izbu s manželskou posteľou, 1 x izbu s dvomi oddelenými posteľami,  veľkú obývaciu izbu s krbom, izbu s gaučom, kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom, bidetom, sušičom vlasov, WC, umývadlom, vybavnú kuchyňu
Parkovanie pri apartmáne podľa možností na vyžiadanie 10 Eur/deň. More a železničná stanica 5 minút chôdzou,  obchody a reštaurácie 2 minúty, parkovanie 2 minúty.
Apartmán Limoni: veľký apartmán pre 6 osôb, priamo pri mori, 1 x izba s manželskou posteľou, 1 x izba s 3-4 posteľami s výhľadom na more, plne vybavenou kuchyňou, TV, kúpeľňou, jedálňou s výhľadom na prístav, záhradu so stolom a stoličkami.
Apartmán La Finestra sul Mare: apartmán v historickej budove, s výhľadom na prístav v pokojnom a peknom prostredí. 1 x izba s manželskou posteľou, 1 x 1-posteľová izba, kuchyňa, kúpeľňa so sprchou.
Apartmán La Perla di Rio: nachádza sa v pokojnej časti dediny, blízko centra. Má 1 elegantnú izbu s manželskou posteľou, vybavenú kuchyňu, obývačku s posteľou, kúpeľňu so sprchovým kútom, terasu so stolom a stoličkami.
Apartmán Zagara: 2-poschodový apartmán v tichej časti v centre, pre 4-5 osôb. Vstup je na 1. poschodí s obývačkou, otvorený priestor s posteľami pre 2 osoby, 1 x izba s manželskou posteľou, kúpeľňou so sprchovým kútom. Na 2. poschodí je kuchyňa a terasa.
Casa Castiglione: nachádza sa v hornej časti dediny, nedávno renovovaný apartmán je veľmi útulný, obývacia izba má 2 x rozkladacie gauče pre 2 osoby, vybavený kuchynský kút, kúpeľňu so sprchovým kútom a sušičom vlasov. Parkovisko na vyžiadanie.
Apartmán Verdementa: pre 5 a viac osôb, v hornej časti dediny, blízko kostola. Má 1 x izbu s manželskou posteľou, obývačku s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňu, vybavenú kuchyňu, TV, sušič vlasov, klimatizácia. Na vyžiadanie možnosť doplniť ďalšie lôžko.


Cenník

 
Cena zahŕňa: elektrická energia, voda, plyn, kúrenie, posteľná bielizeň, uteráky a záverečné upratanie.
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, stravu