Rezidencia Boomerang
Stručný popis

Stredisko: San Benedetto del Tronto
Vzdialenosť od mora: do 100 m


Poloha: Novo-zrekonštruovaná rezidencia s vlastnou recepciou a výťahom sa nachádza pri mori na krásnej palmovej promenáde v letovisku San Benedetto del Tronto, na dosah športovým, nákupným a zábavným možnostiam. Krásna pláž s pozvoľným vstupom do mora. 
Vybavenie rezidencie: recepcia, výťah, moderne zariadené apartmány s výhľadom na more, súkromné parkovisko, v blízkosti mnoho reštaurácií, barov, obchodov, pizzerií. Plážová promenáda ponúka tiež možnosti pre športové vyžitie. (napr. plázový volejbal, kolieskové korčule, windsurfing)
Vybavenie apartmánov: rezidencia ponúka ubytovanie v apartmánoch pre 2-5 osôb. Sú vybavené kuchynským kútom (chladnička, mikrovlnka, trúba), vlastným sociálnym zariadením, TV, balkón s výhľadom na more. K dispozícii je tiež vlastné parkovacie miesto a plážový servis. 

Cenník

 1. Apartmány typu Bilo pre 2/4 osoby : obývačka s rozkladacou pohovkou a kuchynským kútom  spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, balkón s výhľadom na more, TV, vonkajšie parkovacie miesto (zdarma), plážový servis (za poplatok/zdarma)
2. Apartmány typu Trilo pre 3/5 osôb : obývačka s rozkladacou pohovkou a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s oddelenými lôžkami, kúpeľňa, balkón s výhľadom na more, vonkajšie parkovacie miesto, plážový servis (za poplatok/zdarma)