Rezidencia Kimberly
Stručný popis

Stredisko: San Benedetto del Tronto
Vzdialenosť od mora: do 100 m
Vzdialenosť od mora: 40 m

 Poloha: Táto nová,  pekná rezidencia s výťahom, sa nachádza na prímorskej promenáde v letovisku San Benetto del Tronto necelých 40m od mora. Priamo pod rezidenciou sa nachádza voľná pláž a v blízkosti množstvo obchodov, barov, reštaurácií a dráha pre kolieskové korčule či bicykle.  
Vybavenie rezidencie: moderné apartmány Bilo pre 4 osoby a Trilo pre 5 osôb, každý apartmán má vlastný štýl a je pomenovaný po diamante. Z niektorých apartmánov je výhľad na more, všetky majú zdarma Wi Fi. Rezidencia nemá vlastné parkovisko, ale je možnosť parkovania na ceste priamo pred rezidenciou. Povolené sú malé domáce zvieratá. 
Vybavenie apartmánov: klimatizácia, kuchynský kút s chladničkou a mikrovlnkou, , TV (LCD), DVD, pračka, žehlička, bezpečnostné dvere, Wifi zdarma
Pláž: Piesková, pozvoľný prístup do mora. Plážový servis nie je v cene
pobytu zahrnutý.

Cenník

 1 Apartmán Bilo pre 4 osoby : obývačka s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 2 balkóny (jeden vybavený sedením). Vybavený je TV, DVD, sporákom s trúbou, chladničkou s mrazákom, mikrovlnkou, umývačkou riadu, pračkou, žehliacou doskou a žehličkou, hygienický set (toaletný papier, hubka, tablety do umývačky)
Cena za apartmán v Euro/týždeň
2 Apartmán Trilo pre 5 osôb: obývačka s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa so samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 2 balkóny (jeden vybavený sedením). Apartmán je vybavený TV, DVD, sporákom s trúbou, chladničkou s mrazákom, mikrovlnkou, umývačkou riadu, pračkou, žehliacou doskou a žehličkou, hygienický set (toaletný papier, hubka, tablety do umývačky)
Apartmány Bilo a  Trilo  s výhľadom na more na vyžiadanie za príplatok.


Cena zahŕňa 
7 x ubytovanie, elektrickú energiu, vodu a plyn, záverečné upratanie okrem kuchynského kúta, ktorý musí byť vyčistený klientom, posteľná bielizeň a uteráky /výmena raz do týždňa
Cena nezahŕňa  dopravu, poistenie liečebných nákladov, plážové služby
Návratná kaucia 250 Euro/apartmán
Služby na vyžiadanie za príplatok - detská postieľka  20 Euro/týždeň