Rezidencia Tourist
Stručný popis

Stredisko: San Benedetto del Tronto
Vzdialenosť od mora: do 100 m


2017


Vzdialenosť od mora:  priamo pri mori


 Poloha: Nedávno rekonštruovaná rezidencia, sa nachádza priamo pri mori v letovisku San Benedetto del Tronto. Jedná sa o viacposchodovú budovu s výťahom a klientom poskytuje všetko, čo si len môžu priať. 
Vybavenie rezidencie: apartmány Mono, Bilo, Trilo, či samostatné 2 a 3-lôžkové izby s výhľadom na more, spoločenská miestnosť s TV, snack bar, miestnosť s biliardom, pred rezidenciou terasa na cvičenie či tancovanie, parkovisko, plážový servis s možnosťou športového vyžitia (plážový volejbal, požičiavanie bicyklov zdarma), povolené sú aj domáce zvieratá (na vyžiadanie, za poplatok). Pláž s pozvoľným vstupom do mora, s preliezkami pre deti. Počas letnej sezóny rezidencia organizuje animačné programy pre deti. 
Vybavenie apartmánov: TV, telefón s možnosťou volať do zahraničia, pračka, v niektorých apartmánoch 2 kúpeľne
Pláž: piesková, pozvoľný prístup do mora. Plážový servis /1 slnečník + 2 lehátka na apartmán/ je v cene pobytu zahrnut

Cenník

 1 Apartmán Mono pre 2 osoby : obývačka s 2 rozkladacími pohovkami pre 1 osobu, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, vybavená terasa s výhľadom na more. TV, sporák s rúrou, chladnička, telefón, pračka vo verejných priestoroch zdarma, plážový servis  (slnečník a 2 plážové stoličky zdarma)
Cena za apartmán v Euro /týždeň
2 Apartmán Bilo pre 4 osoby : obývačka s 2 rozkladacími pohovkami pre 1 osobu, kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, vybavená terasa s výhľadom na more. TV, sporák s trúbou, chladnička, pračka, telefón, plážový servis  (slnečník a 2 plážové stoličky zdarma)
Cena za apartmán v Euro /týždeň
3 Apartmán Trilo pre 6 osôb : obývačka s 1 rozkladacou pohovkou pre 1 osobu, kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s 1/2 samostatnými lôžkami,  kúpeľna so sprchou a WC, vybavená terasa s výhľadom na more. TV, sporák s rúrou, chladnička, pračka, telefón, plážový servis (slnečník a 2 plážové stoličky zdarma)
Cena za apartmán v Euro /týždeň

4. Apartmán trilo pre 7 osôb  s dvoma kúpeľňami
Cena za apartmán v Euro /týždeň

5.Dvojlôžková izba : spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, balkón s výhľadom na more, TV, minibar, plážový servis (slnečník a 2 plážové stoličky zdarma).
Cena za izbu  v Euro /týždeň
6Trojlôžková izba : spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, balkón s výhľadom na more, TV, minibar , plážový servis (slnečník a 2 plážové stoličky zdarma).
Cena za izbu v Euro /týždeň
V sezóne 2017 zabezpečujeme pobyty na vyžiadanie. Cena zahŕňa  7 x ubytovanie, elektrickú energiu, vodu, plyn
plážové služby /1 slnečník + 2 plážové stoličky na apartmán, požičanie bicykla, jedno  parkovacie miesto pred rezidenciou
Cena nezahrňa  dopravu, poistenie liečebných nákladov, posteľnú bielizeň a uteráky /možnosť zapožičania na mieste za poplatok 12 Euro/osoba a výmena, záverečné upratanie okrem kuchynského kúta-povinný poplatok na mieste 35 Euro/mono, 50 Euro/bilo. 60 Euro/trilo
Návratná kaucia   100 Euro/apt.
Domáce zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok
35 Euro/týždeň

Termíny                   1/2 izba                   1/3 izba

Cena zahŕňa :
ubytovanie na izbu a noc, plážový servis, parkovacie miesto, požičanie bicykla
Cena nezahŕňa  dopravu, poistenie liečebných nákladov,