Vila Gianna
Stručný popis

Stredisko: Numana
Vzdialenosť od mora: do 500 m


2017

 Poloha: Veľmi útulná vilka nachádzajúca sa cca 300 m od pláže. Sú tu pláže verejné i súkromné. 
Vybavenie apartmánov: Apartmány Bilo a Trilo (so samostatným vchodom), všetky vybavené TV a pračkou. Povolené sú aj zvieratá menšej rasy (na vyžiadanie, za poplatok) a taktiež je k dispozícii vlastné parkovacie miesto zdarma.
Pláž: kamienková, strmejší prístup do mora.


Cenník

 1 Apartmán Bilo pre 4 osoby (na prízemí): obývačka s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, kuchynka, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, záhrada so záhradným nábytkom. Chladnička, sporák, pračka, TV, vlastné parkovacie miesto. 
Cena za apartmán v Euro/týždeň
2 Apartmán Bilo pre 4 osoby (na poschodí): obývačka s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa s markýzou a záhradným nábytkom. Chladnička, sporák, pračka, TV, vlastné parkovacie miesto,
Cena za apartmán v E uro/týždeň
3 Apartmán Trilo pre 6 osôb: obývačka, kuchynka, 1. spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, 2. spálňa s manželskou psoteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou a WC (po rekonštrukcii r. 2011), terasa so záhradným nábytkom. Chladnička, sporák, pračka, TV, vlastné parkovacie miesto.
Cena za apartmán v Euro/týždeň

Pobyty na sezónu 2017 zabezpečujeme na vyžiadanie.

  Cena zahŕňa
7x ubytovanie, elektrickú energiu, vodu a plyn, parkovacie miesto
Cena nezahŕňa dopravu, poistenie liečebných nákladov, záverečné upratanie - povinný poplatok na mieste 30 až 40 Euro/apt., posteľnú bieliezeň a uteráky, plážové služby
Povinná pobytová taxa od 14 rokov á 2 Euro/osoba a deň
Návratná kaucia
  150 Euro/apartmán