Rezidencia Laura A
Stručný popis

Stredisko: Numana
Vzdialenosť od mora: do 500 m


2017

 Poloha: Veľmi príjemná rezidencia Laura A s rodinnou atmosférou sa nachádza v zelenom prostredí cca 400 m od mora. Je ideálnou voľbou pre spriatelené rodiny či skupiny priateľov, ktoré chcú bývať pohromade. Susedí s rezidenciou Laura B. Pláže sú tu verejné i súkromné. 
Vybavenie apartmánov: Apartmány Bilo a Trilo , všetky vybavené TV a pračkou s vlastným parkovacím miestom. Povolené sú zvieratá menšej rasy (na vyžiadanie, za poplatok).
Pláž: kamienková, strmejší prístup do mora.

Cenník

 1 Apartmány Bilo pre 4 osoby: obývačka s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, záhrada s grilom a záhradným nábytkom. Chladnička, TV, sporák, pračka, trúba (v apartmáne Bilo 4 B), vlastné parkovacie miesto.
Cena za apartmán v Euro/týždeň
2 Apartmány Trilo pre 6 osôb: obývačka s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchou a WC (po rekonštrukcii v r. 2010), záhrada s grilom a záhradným nábytkom. TV, chladnička, sporák, pračka, vlastné parkovacie miesto. 
Cena za apartmán v Euro/týždeň

Pobyty na sezónu 2017 zabezpečujeme na vyžiadanie.

  Cena zahŕňa
7x ubytovanie, elektrickú energiu, vodu a plyn, parkovacie miesto
Cena nezahŕňa dopravu, poistenie liečebných nákladov, záverečné upratanie - povinný poplatok na mieste 40 Euro/apt., posteľnú bieliezeň a uteráky, plážové služby
Povinná pobytová taxa od 14 rokov á 2 Euro/osoba a deň
Návratná kaucia
150 Euro/apartmán