Rezidencia "TR"
Stručný popis

Stredisko: Rím

Poloha: Rezidencia Trianon sa nachádza v starobylom Borgo Pio v Ríme, v blízkosti Vatikánu. Ponúka ubytovanie v kvalitne vybavených apartmánoch. Má výhodnú polohu, odkiaľ je možné si spraviť výlety do Vatikánu a starobylého Ríma. 
Vybavenie rezidencie: pripojenie k internetu v každom apartmáne zdarma (wi-fi), klimatizácia, kúrenie, spoločenská miestnosť s TV, telocvičňa, automaty s občerstvením a nápojmi, práčovňa, transport z/na letisko (za poplatok)
Vybavenie apartmánov: Rezidencia ponúka ubytovanie v apartmánoch rozdelených do 4 typov podľa počtu ľudí s názvami Remus ( 1-2 osoby), Romulus (3-4 osoby), Augustus  (5-6 osôb) a Ceasar (7-8 osôb). Každý apartmán pozostáva z veľkej spálne s manželskou posteľou (na vyžiadanie k dispozícii tiež s oddelenými lôžkami) , plne vybavenej kuchyne a kúpeľne so sprchovacím kútom. Má klimatizáciu , kúrenie, TV, sušič vlasov a pripojenie na internet zdarma. 

Cenník

Ubytovanie v apartmánoch Remus (1-2 osoby), Romulus (3-4 osoby), Augustus (5-6 osôb), Ceasar (7-8 osôb)

Termíny Remus
1-2 os
.
Romulus
3-4 os.
Augustus
5-6 os.
Ceasar
7-8 os.
Celoročne 2014 od 121€ od 220€ od 260€ od 301€
Cena zahŕňa: ubytovanie v apartmáne pre príslušný počet osôb na deň, klimatizáciu, posteľnú bielizeň (výmena 1x týždenne), záverečné upratanie okrem kuchynského kúta, ktorý musí byť vyčistený klientom.