Pleiadi
Stručný popis

Stredisko: Caorle2017

Vzdialenosť od mora: 80 m

Poloha
: aparmánový dom z dvoch budov sa nachádza v kľudnej vilovej štvrti, 80 metrov od mora, 350 metrov od centra letoviska Porto Santa Margherita. V blízkosti sa nachádza trajekt priamo do Caorle.

Vybavenie rezidencie: klimatizácia, parkovisko
Vybavenie apartmánov: TV, mikrovlnka, kuchyňa s chladničkou, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón alebo záhradka, klimatizácia na vyžiadanie.
Pláž: piesčitá, pozvoľný prístup do mora.

Cenník

Trojizbové apartmány:

na prízemí: obytná miestnosť s dvojlôžkovou rozkladacou sedačkou, kuchynský kút, manželská izba, izba s dvomi samostatnými posteľami, kúpeľňa. apartmán je vybavený TV, mikrovlnkou, parkovacím miestom, balkónom alebo záhradou.

na prvom poschodí: obývačka s dvojlôžkovou rozkladacou sedačkou, kuchynský kút, manželská izba, izba s dvomi samostatnými posteľami, kúpeľňa, apartmán je vybavený TV, chladničkou, mikrovlnkou, parkovacím miestom a balkónom.

strešný apartmán: obývačka s dvojlôžkovou rozkladacou sedačkou, kuchynský kút, manželská izba, izba s dvomi samostatnými posteľami, kúpeľňa, apartmán je vybavený TV, chladničkou, mikrovlnkou, parkovacím miestom a balkónom.

Apartmány sú vybavené TV a parkovacím miestom, klimatizácia a mikrovlnka sú na vyžiadanie.
Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie, elektrickú energiu, vodu, plyn, klimatizáciu, parkovanie vonkajšie.
Cena nezahrňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, záverečné upratanie - povinný poplatok na mieste 70 Eur, kuchynský kút musí byť vyčistený klientom, posteľnú bielizeň a uteráky,  plážové služby.
Návratná kaucia: 100 Eur / apt.
Autobusová doprava na vyžiadanie za príplatok.

Povinná pobytová daň 0,40 Eur/ os. a deň od 12-65 rokov, platí sa na mieste pobytu.