Rezidence Terra Felice
Stručný popis

Stredisko: Tortoretto Lido

Vzdialenosť od mora: 100 m
Poloha:
v letovisku Tortoretto Lido, kúsok od promenády. Neďaleko od rezidencie sa nacháza športové centrum s futbalovým a volejbalovým ihriskom. Obchody sú vzdialené 80 m. reštaurácie 200 m, nákupné stredisko 200 m, detské ihrisko 50 m, železničná stanica 150 m.
Vybavenie rezidencie: Nová rezidencia s moderným nábytkom, k dispozícii má garáž za poplatok, bazén.  Má 12 apartmánov - apartmány bilo pre 4 osoby, trilo pre 6 osôb a typy duplex pre 8 až 10 osôb.
Vybavenie apartmánov:práčka, TV, kompletne vybavená kuchyňa so sporákom , chladnička s mraziakom, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón so sedením.
Pláž: piesočnatá s hrubým žltobielym pieskom, postupný vchod do mora.

Vhodné ubytovanie pre skupiny s aerobikom.
Plocha na cvičenie oproti rezidencii. Veľkosť plochy cca 1000 m2. Povrch: pevný asfaltový. Vybavenie: elektrická zásuvka, možnosť zapožičania CD prehrávača zdarma.

Cenník

1. Apartmán typu bilo pre 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa so sedením
Cena za apartmán v Euro/týždeň
2. Apartmán trilo pre 6 osôb:  obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou,izba s poschodovou posteľou,  kúpeľňa so sprchou a WC, terasa so sedením.
Niektoré apartmány majú výhľad na more.
Cena za apartmán v Euro/týždeň
3. Apartmán duplex pre 8 osôb: prízemie obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa so sedením
Poschodie: izba s manželskou posteľou, izba s dvoma oddelenými posteľami, kúpeľňa so sprchou. Niektoré apartmány majú výhľad na more.
Cena za apartmán v Euro/týždeň
4. Apartmán duplex pre 10 osôb: prízemie
obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa so sedením
Poschodie: izba s manželskou posteľou, izba s dvoma oddelenými posteľami + rozkladací gauč, kúpeľňa so sprchou.
Niektoré apartmány majú výhľad na more.
Cena za apartmán v Euro/týždeňCena zahŕňa
:  7 x ubytovanie, elektrickú energiu, vodu, plyn, záverečné upratanie okrem kuchynského kúta.
Cena nezahŕňa 
dopravu, poistenie liečebných nákladov, posteľnú bielizeň a uteráky,  plážové služby
Služby za príplatok: garáž  30 Eur/ týždeň, domáce zvieratá na vyžiadanie za poplatok 50 Eur/pobyt
Návratná kaucia 150 Eur

Skupiny od 30 osôb = 7% zľava