Vila Termini
Stručný popis

Stredisko: PisaPoloha: Očarujúca  zrekonštruovaná usadlosť v typickom toskánskom štýle obklopená udržiavanou prírodou sa nachádza necelú hodinu od mestečka Pisa a západného toskánskeho pobrežia a 20 minút od Pontedera. Táto lokalita bola centrom ľudských sídel od etruskej civilizácie, na ktorú spomienka sa nachádza na ľavej strane záhrady.
Najbližšie možnosti nákupu potravín, kaviareň a reštaurácia sa nachádzajú 500 metrov od vily.

 

Popis rezidencie: Vila sa nachádza uprostred parku projektovaného záhradným dizajnérom, s rastlinami a stromami typickými pre stredomorskú vegeráciu s rôznymi farbami a vôňami. Pred vilou sa nachádza zelená terasa so stolom a stoličkami a s výhľadom na kopce s farbami meniacimi sa každý deň v každom ročnom období. Na ľavej strane sa nachádza terasa s fontánami a sochami, ktoré sú charakteristické pre talianske záhrady. Vila má k dispozícií aj veľký bazén (7x14 m) a terasu s veľkým stolom, stoličkami a grilom.


Cenník

Vybavenie izieb: vila poskytuje ubytovanie pre 11 osôb

Hlavná vila: 4 veľké dvojlôžkové izby, jednolôžková izba, 4 kúpeľne so sprchovacím kútom, WC

Hosťovský dom: dvojlôžková izba, kúpeľňa
 

Hlavná vila aj hosťovský dom majú k dispozícií klimatizáciu/kúrenie, umývačku riadov, práčku, sušičku, internet, telefón, TV/SAT, DVD a CD prehrávač, knihovňu, play station

V exteriéri sa nachádza bazén s jacuzzi, gril, parkovacie miesta

 

Doplnkové služby: súkromný kuchár, wellness, prehliadky so sprievodcom, súkromné koncerty, preprava, prenájom bicyklov, golf, športové aktivity (golf, tenis, jazda na koni)

na vyžiadanie za príplatok

na vyžadanie