Grand Hotel Excelsior****
Stručný popis

Stredisko: San Benedetto del Tronto
Vzdialenosť od mora: do 100 m


 

Poloha: blízko pláže,centrum Palmovej Riviéry-jednou z najkrajších miest Jadranského pobrežia.
Vybavenie hotela: reštaurácia,wellness centrum,vyhrievané bazény pre dospelých aj deti, parkovisko, Wifi,biliard, TV miestnosť, zapožičanie bicyklov, piano bar, malé ihrisko na pláži, stolný tenis a futbal.
Vybavenie izieb: štandartná izba: kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, klimatizácia, mini bar, TV, telefón, sušič vlasov, trezor, Wifi.
Možnosť rodinnej izby: vhodná pre rodiny so vstupnou halou, 2x spáľňa, 2x kúpeľňa.
Apartmány/suites na vyžiadanie.
Stravovanie: polpenzia, raňajky formou bufetu, večere servírované-výber z menu, šaláty formou bufetu.
Pláž:
piesočnatá súkromná pláž, k dispozícií stolný tenis, plážový tenis, studená/teplá sprcha, malé ihrisko pre deti.Plážový servis /1 slnečník + 2 lehátka na izbu/ je v cene pobytu zahrnutý.


Cenník

 1. Cena na os. 1/2 izbe s polpenziou v Eur/týždeň
 
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, 7x polpenzia, plážový servis(1x slnečník 2x lehátka na izbu), vstup do wellnes centra,, Parnaso, ktorý sa nachádza na terase, parkovanie vonkajšie limitované.
Cena nezaŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov,nápoje k večeriam.
Povinná turistická taxa od 12 rokov 3 Eur /osoba/deň,platí sa na mieste pobytu.
Zľavy: deti 0-1 rok=gratis,1-2 roky na prístieľke v izbe s dvoma dospelými 60% zľava,2-3 roky na prístieľke v izbe s dvoma dospelými 50% zľava,
3-4 roky  na prístieľke v izbe s dvoma dospelými 40%zľava,4-12 rokov na prístieľke v izbe s dvoma dospelými 30% zľava,dospelí na prístielke 10% zľava.
Príplatky/služby na vyžiadanie: 1/1 izba + 30% k cene, výhľad na more(s balkónom) 11 Eur/izba/deň, kryté parkovanie 10 Eur/deň, slnečník pri bazéne 5 Eur/deň
Malé domáce zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok 5 Eur/deň.