Rezidencia a Hotel Principina
Stručný popis

Stredisko: Principina Mare
Nová rezidencia s apartmánmi s vlastným stravovaním situovaná v samom srdci Maremma, len pár kilometrov od vyhlásených pláží Marina di Grosseto a Principina a Mare. Maremma je známa so svojími 13 národnými parkami a patrí medzi najzachovalejšie prírodné oblasti Talianska.
Každý štvrtok sa konajú v Grosseto tradičné trhy s potravinami a šatstvom.
Pláže sú neďaleko, 5 minút autom.

Cenník

 Vybavenie apartmánov: každý apartmán má dvor s krytú verandou( stôl a stoličky) klimatizáciu/kúrenie, TV, kompletne zariadená kuchynka s chladničkou a rúrou, parkovanie.Všetky apartmány majú spoločnú záhradu, 2 bazény( pre dospelých aj pre deti) a hydromasážnu časť.
Hotel ponúka reštauráciu a bar v bazéne.
 
 
1. Apartmány typu Mono(pre 2 osoby): 32m², kuchynka, gauč alebo manželská posteľ, kúpeľňa so sprchou a wc,veranda so stolom a stoličkami, na oknách sú sieťky proti komárom, súkromná záhradka.
2. Apartmány typu Bilo(pre 4 osoby): 40m² , obývacia miestnosť s kuchynkou s rozkladacím gaučom, veľká manželská izba s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a wc, šatník, na oknách sú sieťky proti komárom, veranda so stolom a stoličkami, súkromná záhradka.
3. Apartmány typu Trilo( pre 6 osôb): 47m² , obývacia miestnosť s kuchynkou s rozkladacím gaučom, veľká manželská izba s manželskou posteľou, menšia izba s poschodovou posteľou alebo s oddelenými posteľami, kúpeľňa so sprchou a wc, šatník, na oknách sú sieťky proti komárom, veranda so stolom a stoličkami, súkromná záhradka.