Residence Torre del Mar
Stručný popis

Stredisko: Alba Adriatica

Vzdialenosť od mora:  50m

Poloha: v
prímorskom stredisku Alba Adriatica, sever kraja Abruzzo. Tento rezidenčný komplex spája s plážou veľmi pekná promenáda . pláže sú široké - piesočnaté.
Vybavenie rezidencie: parkovanie / za príplatok/ , bazén, súkromná pláž, hala, solárium.
Vybavenie apartmánov
TV SAT, telefón, malý trezor, balkón, kompletne zariadená kuchynka, kúpeľňa so sprchou a WC, klimatizácia
Pláž: súkromná,  piesková, vybavená slnečníkmi , lehátkami a sprchami. Pozvoľný prístup do mora.

Cenník

1. Apartmán typu Bilo A pre 2+2 os.: obývačka s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón
Cena je na apartmán v Euro/ týždeň
2. Apartmán typu Bilo B pre 2+3 os.:obývačka s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou a tretím lôžkom, kúpeľňa so sprchou a Wc, balkón.
Cena je na apartmán v Euro/týždeň
3. Apartmán typu Trilo C pre 6 os. /2+2+2/: obývačka s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, izba s dvoma oddelenými posteľami, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón.
Cena je na apartmán v Euro/týždeň
4. Apartmán typu Quadrilo pre 8 os. /2+2+2+2/: situovaný na prízemí, obývačka s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, dve izby dvojposteľové,  jedna izba s manželskou posteľou, dve kúpeľne so sprchou, WC, terasa.
Cena je na apartmán v Euro/týždeň

Cena zahŕňa:
7 x ubytovanie, elektrickú energiu, vodu, plyn, klimatizáciu, posteľnú bielizeň a uteráky s výmenou raz do týždňa, vstup do bazéna s hydromasážou, plážové služby /jeden slnečník + 2 lehátka na súkromnej pláži, miniklub v júli a v auguste.
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, parkovanie /príplatok 5 Eur/ deň, záverečné upratanie -povinný poplatok na mieste 50 Eur/bilo A-B, 60 Eur/ trilo
Povinná turistická taxa, platí sa na mieste pobytu.