Hotel Calaserena village****
Stručný popis

Stredisko: Villasimius

Vzdialenosť od mora: 450 metrov

Poloha: Hotel Calaserena Village je 4-hviezdičkový prázdninový rezort situovaný medzi Cagliari a Villasiniusom - Maracalagonis, cca 30 km od letiska Cagliari. Rezort je obklopený zeleňou eukalyptov. Ponúka rozmanité služby, športové atrakcie a zábavu. Vhodný pre rodiny s deťmi.
Vybavenie hotela: recepcia, 2 reštaurácie, 2 bary,WiFi, obchody, bankomat, parkovisko, možnosť prenájmu aút a zaistenie transferov, Bluwellnes centrum,bazény, tenisové kurty, plážový volejbal, stolný tenis, zábavné programy, open-air diskotéky, potapačské centrum( za poplatok), služby pre deti( ohrievače fľaštičiek, mikrovlnná rúra,sterilizátor, mixér), minifarma v lese, opatrovanie detí vo veku 12-36 mesiacov( za poplatok)
Serenino klub pre deti vo veku 3-5 rokov
SereninoPiu klub pre deti vo veku 6-10 rokov
Serenup klub pre deti vo veku 11-13 rokov
Serenhappy pre deti vo veku 14-17 rokov
Kluby sú v prevoze cca od 8.6 do 19.9,denne okrem nedelí
Hotel má bezbariérové prístupy

Vybavenie izieb
: 2-5 lôžkové izby su vybavené klimatizáciou, telefónom, TV, chladničkou, trezorom, sprchou s WC, fén. Izby na prízemí majú záhradku, na poschodí majú balkón( okrem niektorých na 1. poschodí)
Izby Comfort na vyžiadanie

Stravovanie: plná penzia:
raňajky formou bufetu, obedy a večere formou bufetu s vodou a vínom, snack na pláži( 11:00-12:30), možnosť ľahkých obedov na pláži.
Plážový servis( 1 slnečník a 2 plážové kreslá)
                         all-inclusive: rovnaké služby ako pri plnej penzií,
neobmedzené množstvo nápojov na bare.
Plážový servis( 1 slnečník 1 kreslo 1 lehátko)

Pláž: súkromná piesočná pláž vzdialená cca 450 m od rezortu, plážový servis, kabínky, sprchy, bar, možnosť rôznych športových aktivít: volejbal, kánoe, windsurfing, plachtenieCenník

1. Cena na osobu v 2-lôžkovej izbe s plnou penziou v Euro/ týždeňCena zahŕňa: 7x ubytovanie s plnou penziou, používanie športového vybavenia, plážový servis( 1 slnečník, 2 plážové kreslá), služby detských klubov
Cena nezahŕňa
: dopravu, poistenie liečebných nákladov,  prípadnú miestnu pobytovú taxu
Zľavy: deti na prístelke do 3 rokov zdarma, deti na prístelke vo veku od 3-8 rokov 50% zľava, dospelí na prístelke 20% zľava.