Hotel Alpin Wellness Kristiania ****S
Stručný popis

Stredisko: Val di SolePoloha : Hotel Alpin Wellness Kristiania sa nachádza v údolí Val di Sole - Biancaneve, len pár metrov od lyžiarskych vlekov na zjazdovky Biancaneve. Bezplatný skibus je poskytovaný počas zimy.

Vzdialenosť od vlekov : Hotel Alpin Wellness Kristiania je vzdialený od vlekov Biancaneve (cca 200 m), Peio (3 km) a Marilleva (8 km)

Vybavenie hotela :  Recepcia,reštaurácia,vyťah,parkovisko,bar,stolný tenis,herňa,záhrada,terasa,bazény,sauny,nočný klub,knižnica,kozmetické stredisko Acquaviva zahŕňa krytý bazén, vírivku, turecké kúpele a sauny. Individuálne kozmetické balíčky a masáže sú v ponuke a k dispozícii je aj fitness centrum. Hotel taktiež ponúka lyžiarsku školu a taktiež požičovňu bicyklov.

Vybavenie izieb a apartmánov :
Všetky izby v hoteli Kristiania sú vybavené balkónom, satelitnou TV, minibarom a vlastnou kúpeľňou. Niektoré izby disponujú aj autentickým výhľadom na hory.

Stravovanie :
Polpenzia -
Raňajky formou kontinentalneho bufetu. V reštaurácii sa podávajú pokrmy z oblasti Trentino v dobe obedov a večerí. Večery servirované vyberom z menu,šaláty a dezerty formou bufetou. Obedy na vyžiadanie za príplatok.