Apartments Villeta Val di Sole
Stručný popis

Stredisko: Val di Sole2016 / 2017

Poloha :
Nádherná vila umiestnená v oblasti Val di Sole v dedinke s názvom "Commezzadura". Hostia disponujú aj voľným vstupom do hotela "Tevini Spa" nachádajúcemu sa neďaľeko od apartmánov.

Vzdialenosť od vlekov : 1 km od výťahu Daolesa-Val Mastellina ktorý transportuje hostí k vlekom.

Vybavenie apartmánov : Nádherný drevený nábytok,wifi,kuchyňa s chladničkou a umývačkou riadu,mikrovlnka,rúra na pečenie,luxusná kúpeľňa s wc a sprchovacím kútom. Hostia majú k dispozicíi aj veľké parkovisko.Cenník

Vila je dostupná klientom aj počas letnej sezóny.

Typy apartmánov :

K dispozícii je 1x "Trilo" a 1x "Quadrilo"

1. Trojizbový "Trilo" - 4-6 osôb prízemný cca 65 m2 : (obývačka + 2 izby) - Izba s manželskou posteľou,izba s dvoma oddelenými posteľami.sprchovací kút,kuchyňa s obývačkou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby,2 balkóny. K vybaveniu apartmánu patrí aj umývačka riadu,práčka,TV sat.,malý kútik pre deti,posteľná bielizeň a uteráky s osuškami,wifi a parkovacie miesto.

2. Štvorizbový "Quadrilo" pre 7 osôb na prvom poschodí cca 75 m2 : (obyvačka + 3 izby) - Izba s manželskou posteľou,dve izby s dvoma oddelenými posteľami,sprchovací kút,kuchyňa s obyvačkou a gaučom,balkón. K vybaveniu apartmánu patrí aj umývačka riadu,práčka,TV sat.,malý kútik pre deti,posteľná bielizeň a uteráky s osuškami,wifi a parkovacie miesto.