Residence Riviera Palace ***
Stručný popis

Stredisko: Loano
Vzdialenosť od mora: do 500 m


2017
Vzdialenosť od mora: 500 m
Poloha:
Moderná rezidencia, otvorená od jari roku 2012, je situovaná v kľudnej rezidenčnej zóne, neďaleko od bazénov pre verejnosť.Vzdialenosť od mora: 500 m,  vzdialenosť od centra 300  nákupné možnosti, reštaurácie a bary sú vzdialené 100 m, Železničná stanica je vzdialená 800 m.
Vybavenie:
recepcia , internet a Wifi, 2 výťahy, bar oproti bazénu, klimatizácia, záhrada s terasou na slnenie,  jedno parkovacie miesto na apartmán je v cene pobytu zahrnuté. K vybaveniu patrí aj bazén 9x4 m so slnečníkmi a lehátkami, požičanie bicykla na 90 minú zdarma /limitovaný počet/
Služby za príplatky: práčovňa 5 Eur, žehlenie 2.50 Eur, minigolf 100 m,  potápanie a jachting – 1 km,   golf 25 km /Garlenda/
Vybavenie apartmánov:  moderný nábytok, bezpečnostné dvere, kúpeľňa so sprchou a WC a fénom, telefón,  SAT TV, klimatizácia, kuchynka, chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, umývačka riadov,  mikrovlnka na vyžiadanie.

 Pláž je štrková, pozvoľný prístup do mora. Pláž má aj voľné zóny bez poplatkov za slnečníky a lehátka. Plážové služby /lehátka a slnečníky/  za špeciálne ceny.
Cenník

1. Apartmán typu mono / studio 30m2 pre 3/4 osoby:
Obývačka s gaučovým dvojlôžkom + vyklápacia posteľ a miesto pre prísteľku pre dieťa na vyžiadanie, kuchynka,  kúpeľňa so sprchou a WC.
Cena za apartmán v Euro / týždeň
2. Apartmán typu bilo 40 m2  pre 4 osoby:
Obývačka s gaučovým dvojlôžkom , kuchynka, izba s manželskou posteľou,  kúpeľňa so sprchou a WC.
Cena za apartmán v Euro / týždeň
3.2. Apartmán typu bilo 50 m2  pre 4 + 1  osoby:
Obývačka s gaučovým dvojlôžkom + vyklápacia posteľ , kuchynka, izba s manželskou posteľou,  kúpeľňa so sprchou a WC.
Cena za apartmán v Euro / týždeň