Villaggio Turistico
Stručný popis

Stredisko: Lido D Abruzzo
Vzdialenosť od mora: do 100 m


Vzdialenosť od mora (m) priamo na pláži

Poloha:
Stredisko sa nachádza priamo na pláži, 2 km od centra Roseto degli Abruzzo, uprostred pokojnej časti. Čistá a piesočná pláž je ideálnym miestom pre radosť detí a spokojnosť rodičov.
Vybavenie villaggia:
bazén, solárium, hydromasáže, ping - pong, detské ihrisko, hlavná budova s barom, reštaurácia, pizzeria, novinový stánok, supermarket.
Pláž: piesočnatá. Pozvoľný prístup do mora.


Cenník

1 Murované bungalovy pre 4 osoby: manželská izba, jedna izba s dvoma posteľami a detská izba s poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom (s chladničkou), kúpeľňa so sprchou a WC, záhrada, TV / SAT, telefón, trezor, klimatizácia / kúrenie, fén.
2 Murované bungalovy pre 6 osôb: manželská izba, jedna izba s dvoma posteľami a detská izba s poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom (s chladničkou), kúpeľňa so sprchou a WC, záhrada, TV / SAT, telefón, trezor, klimatizácia / kúrenie, fén.
3 Apartmán typu MONO pre 2 osoby: jedna izba pre 2 osoby s kuchynským kútom (s chladničkou), kúpeľňa so sprchou a WC, veranda, TV / SAT, telefón, trezor, klimatizácia, fén.
4 Apartmán typu MONO pre 4 osoby: jedna izba pre 4 osoby s kuchynským kútom (s chladničkou), kúpeľňa so sprchou a WC, veranda, TV / SAT, telefón, trezor, klimatizácia, fén.
Termíny
a ceny (euro)
1 2 3 4
Ceny na vyžiadanie.