Hotel a Residence Felicioni***
Stručný popis

Stredisko: Roseto degli Abruzzi
Vzdialenosť od mora: do 100 mVzdialenosť od mora (m) priamo pri pláži

Nová a komfortná rezidencia  s hotelom*** bola otvorená pred niekoľkými rokmi a má ideálnu polohu priamo pri pláži a pri promenáde, zároveň tiež blízko centra letoviska (300m). Ideálna na rodinnú dovolenku a tiež pre náročnejších klientov.
Pláž:
piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis je v cene klubovej karty.
Vybavenie  hotela a rezidencie:
bazén, recepcia, detské ihrisko, parkovisko, garáže za poplatok, v sezóne prebiehajú animačné programy (aerobik a športové programy, kurzy plávania, detský klub) - všetko je zahrnuté v cene klubovej karty, ktorá sa platí na mieste ako povinný poplatok.
Vybavenie apartmánov:
Apartmány sú nové a komfortne zariadené, majú klimatizáciu, TV, telefón, balkón/terasu a samozrejme vybavený kuchynský kút a kúpeľňu so sprchou, WC.

'

Cenník

1 Apartmány typu Bilo pre 4 osoby: manželská izba, obývacia izba s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou, WC
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.

2. cena prísteľky /5. lôžko
'

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, el. energiu, vodu, plyn, posteľnú bielizeň a uteráky, klimatizáciu
Cena nezahŕňa: záverečné upratanie Euro 40/apt /kuchynský kút musí byť vyčistený klientom
Klubová karta - od 3 r. povinný poplatok na mieste Euro 35/osoba/týždeň (zahŕňa detský klub, animačné a športové programy, vstup do bazénu, plážové služby - 1 slnečník a 2 lehátka/apt)
Služby na vyžiadanie: parkovacie miesto v garáži Euro 30/týždeň, plná penzia Euro 30/osoba/deň./júl a august, Euro 25 /jún a september

Cena na osobu v hotelovej izbe s plnou penziou v Euro /týždeň


+ povinný poplatok za klubovú kartu Euro 35/osoba/týždeň od 3 rokov'