Komplex Lalilli
Stručný popis

Stredisko: Peschici
Vzdialenosť od mora: do 100 m


2017

Vzdialenosť od mora (m) priamo pri mori

Poloha: Turistický komplex *** sa nachádza neďaleko od Peschici v tienistom prostredí priamo pri mori. Svojim návštevníkom ponúka ubytovanie v apartmánoch a samostatných vilkách.
Vybavenie areálu: V areáli ďalej nájdete reštauráciu, pizzeriu, terasu s výhľadom na more, bar, spoločenskú miestnosť s TV, rôzne športové možnosti, detské ihrisko, súkromnú pláž a parkovisko, práčovňu na žetóny.
Vybavenie apartmánov: kompletne zariadená kuchynka s chladničkou, kúpeľňa so sprchou a WC, klimatizácia na vyžiadanie za príplatok.
Pláž: piesková, súkromná. 1 slnečník + 2 lehátka na apartmán sú v cene pobytu zahrnuté.


Cenník

1 Apartmán typu BILO pre 2 osoby: jedna izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a WC.
cena za apartmán v Euro / týždeň
2 Apartmán typu BILO pre 3 osoby: jedna izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom, kúpeľňa so sprchou a WC.
cena za apartmán v Euro / týždeň
3 Apartmán typu BILO pre 4 osoby: jedna izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC.
cena za apartmán v Euro / týždeň
4 Apartmán typu TRILO pre 6 osôb: dve izby s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozťahovacím gaučom, kúpeľňa so sprchou a WC.
cena za apartmán v Euro / týždeň
5 Vilka pre 4 osoby: dve izby s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a WC.
cena za apartmán v Euro / týždeň
6 Vilka pre 5 osôb: jedna izba s manželskou posteľou, ďalšia izba s poschodovou posteľou a jedným lôžkom, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a WC.
cena za apartmán v Euro / t

V sezóne 2017 zabezpečujeme pobyty na vyžiadanie.

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie,posteľnú bielizeň /výmena raz do týždňa, elektrickú energiu, vodu a plyn, plážový servis /1 slnečník a 2 lehátka na apartmán , 1 parkovacie miesto na apartmán
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, uteráky, kuchynské utierky, záverečné upratanie - povinný poplatok na mieste 20 Eur/bilo, 25 Eur/ trilo
Návratná kaucia: 50 Eur/ apt.
Povinná pobytová taxa: 0,80 Eur/ os. a deň od 12 rokov