Rezidencia Vela Club
Stručný popis

Stredisko: Rodi Garganico
Vzdialenosť od mora: do 100 m


Vzdialenosť od mora (m) 100

Poloha: Komplex v pokojnom prostredí obklopenom olivovými hájmi vzdialený 100 m od mora (kamenitá pláž) 300 m od mora sa nachádza voľne prístupná aj súkromná piesočná pláž (prístup cez cestu).-Ubytovanie je v moderne vybavených bungalovoch a apartmánoch.
Vybavenie rezidencie: bazén so slnečníkmi a ležadlami, športové ihrisko, detský kútik, parkovisko,
Vybavenie apartmánov:


Cenník

1 Apartmány typu Bilo pre 2/3 osoby: obývacia miestnosť s jedným alebo dvoma gaučami, kuchynský kút, manželská izba, môže byť dvojpodlažné s rozťahovacím gaučom v obývacej miestnosti, v otvorenom podkroví s manželskou posteľou
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
2 Apartmány typu Bilo pre 4 osoby: obývacia miestnosť s jedným alebo dvoma gaučmi, kuchynský kút, manželská izba, môže byť dvojpodlažné s rozťahovacím gaučom v obývacej miestnosti, v otvorenom podkroví s manželskou posteľou. Možnosť prístelky za príplatok.
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
3 Apartmány typu Trilo pre 3/5 osôb: spálňa s manželskou posteľou, izba s dvoma posteľami alebo poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom. Možnosť prístelky za príplatok.
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
4 Bungalovy typu A Trilo pre 2/4 osoby: jednoduchý, novo zariadený bungalov, skladajúci sa zo spálne s manželskou posteľou, izbou s dvoma oddelenými posteľami (na spôsob dvojposchodovej postele - odporúčame pre deti) a kuchynským kútom, veranda so stolom a lavičkami
Cena je na bungalov v Euro /týždeň.
5 Bungalovy typu B Trilo pre 4/6 osoby: typická drevená chatka, moderne zariadená, skladá sa z obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom a kuchynským kútom, manželskej izby, ďalšej izby s dvoma oddelenými posteľami, kúpeľne so sprchou a WC, zastrešenej verandy s dreveným sedením. Možnosť prístelky za poplatok.
Cena je na bungalov v Euro /týždeň.