Apartmány Pineta'
Stručný popis

Stredisko: San Menaio
Vzdialenosť od mora: nad 500 m


Vzdialenosť od mora (m) 400 - 900

Poloha: Apartmány sa nachádzajú v dvoj až trojposchodových budovách 400 až 900 m od pláže,  od centra San Menaia sa nachádzajú cca 4 km.
Vybavenie rezidencie parkovanie
Vybavenie apartmánnov: jednoducho a účelne zariadené na pobyt pri mori, každý apartmán má kuchynku s chladničkou, kúpeľňu so sprchou a WC.
Pláž: piesková, pozvoľný prístup do mora.

K dispozícii je česky hovoriaci delegát.

'

Cenník

1 Apartmán typu MONO pre 2 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón alebo veranda.
Cena za apartmán v Euro / týždeň
2 Apartmán typu BILO pre 4 osoby: jedna izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom alebo poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpelňa so sprchou a WC, balkón alebo veranda.
možnosť 2 prísteliek.
Cena za apartmán v Euro / týždeň
3 Apartmán typu TRILO pre 5/6 osôb: jedna izba s manželskou posteľou, ďalšia izba s dvoma oddelenými lôžkami alebo poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom, kúpelňa so sprchou a WC, balkón alebo veranda.
Cena za apartmán v Euro / týždeň'

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie, elektrickú energiu, vodu a plyn
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie  liečebných nákladov,posteľnú bielizeň a uteráky,  záverečné upratanie /okrem kuchynského kúta
klient je povinný odovzdať apartmán vyčistený a nepoškodený.
Služby na vyžiadanie uteráky Euro 6 / osoba/ výmena, TV*SAT Euro 20/týždeň, detská postieľka Euro 30/40/ týždeň podľa období , prísteľka Euro 30/40/ týždeň podľa období
Návratná kaucia  Euro 100 / apt

'