Rezidencia La Torre
Stručný popis

Stredisko: Torre Suda
Vzdialenosť od mora: do 100 m
Vzdialenosť od mora (m) 30

Poloha: Nová jednoposchodová rezidencia sa nachádza 10 km od obľúbeného letoviska, v kľudnej časti rezidenčného letoviska Torre Suda, iba 30 m od brehu Jónskeho mora.
Vybavenie rezidencie : neďaleko rezidencie je k dispozícií obchodné centrum, bar, reštaurácie, športové centrum s tenisovými kurtami, a detským kútikom.
Vybavenie apartmánov : moderne a vkusne zariadené,  sú umiestnené v jednoposchodových radových vilkách s vlastnou záhradkou. Majú zariadenú kuchynku, jedálenský kút, kúpeľňu so sprchou a WC, vonkajšiu sprchu, záhradný nábytok, terasu, uzavreté parkovacie miesto.


Cenník

1 Apartmány typu Bilo pre 4 osoby: manželská izba, obývacia izba s rozkladacím gaučom, kuchynským a jedálenským kútom, kúpeľňa so sprchou, WC
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
2 Apartmány typu Trilo pre 4/5 osôb: manželská izba, jednolôžková izba, obývacia izba s rozkladacím gaučom, kuchynským a jedálenským kútom, kúpeľňa so sprchou, WC, (možnosť prístelky)
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
3 Apartmány typu Quadrilo pre 8 osôb: 2 manželské izby, izba s manželskou posteľou alebo dvoma oddelanými lôžkami, obývacia izba s rozkladacím gaučom, kuchynským a jedálenským kútom, 2 kúpeľne so sprchou a WC
Cena je na apartmán v Euro /týždeň

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, el. energiu, vodu, plyn, plážový servis na súkromnej pláži v Galipoli 01.05. do 31.07.2010 a. od 28.08.do 02.10.2010, parkovanie
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, posteľnú bielizeň, (možnosť zapožičania za poplatok Euro 8/osoba/výmena), uteráky (možnosť zapožičania za poplatok Euro 8/osoba/výmena), záverečné upratanie (klient musí zanechať apartman uprataný a nepoškodený, v opačnom prípade je povinný zaplatiť poplatok Euro 32/Bilo, Euro 37/trilo, Euro 42/Quadrilo, kuchynský kút si musí klient upratať sám)
Návratná kaucia Euro 50/apt
Príplatkyprísteľka v apartmáne Euro 50/týždeň,
Malé domáce zvieratá povolené za poplatok Euro 50/apt.