Camping Merino
Stručný popis

Stredisko: ViestePoloha: Komplex sa nachádza 7 km od Vieste smerom k Peschici. Poskytuje ubytovanie v apartmánoch, bungalovoch a vilkách pre 2, 4, 5 osôb.
Vybavenie:reštaurácia, bar, pizzeria, plážový bar, super market, novinový stánok, mäsiarstvo, tenisový kurt, futbalové ihrisko, súkromná pláž, voľné zóny na pláži, animácie, lekárska starostlivosť, v blízkosti je možnosť športových aktivít.

'

Cenník

1 Bungalov typu A MONO pre 2 osoby: manželská izba, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou a WC, veranda.
cena za bungalov v Euro / týždeň
2 Bungalov typu A BILO pre 3 / 4 osoby: manželská izba, ďalšia miestnosť s poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou a WC, veranda.
cena za bungalov v Euro / týždeň
3 Apartmán typu B TRILO pre 4 osoby: na prízemí a prvom poschodí dve dvojposteľové izby, obývačka, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou a WC, TV, veranda.
cena za apartmán v Euro / týždeň
4 Vila typu B pre 4 osoby: dve dvojposteľové izby, TV, obývačka, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou a WC, veranda.
cena za vilu v Euro / týždeň
5 Vila typu D pre 4 osoby: vila je najbližšie k moru, klimatizácia, dve dvojposteľové izby, TV, obývačka, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou a WC, veranda.
cena za vilu v Euro / týždeň
6 Vila typu D pre 5 osôb: vila je najbližšie k moru, klimatizácia, dve dvojposteľové izby, TV, obývačka, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou a WC, veranda - možnosť jednej prístelky.
cena za vilu v Euro / týždeň'
Termíny
a ceny (euro)
1 2 3 4 5 6
na vyžiadanie-            

 

'