Rezidencia Casanova
Stručný popis

Stredisko: Vieste
Vzdialenosť od mora: do 500 m


Vzdialenosť od mora (m) 400

Poloha:Moderne a účelovo zariadené apartmány s vlastným vchodom sú vzdialené 400 m od pláže - piesočná pláž kombinovaná s kamienkami, vzdialenosť od centra Vieste 2 km. Nachádzajú sa na hlavnej promenáde medzi strediskami Vieste a Peschici.
Vybavenie areálu:bazén so slnečníkmi a ležadlami, detské ihrisko, vlastné parkovisko, priestor na barbecue, súkromná pláž.
Pláž: piesková obkolesená skalami.


Cenník

1 Apartmán typu BILO pre 3 osoby: jedna izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom, kúpelňa so sprchou a WC, veranda.
cena za apartmán v Euro / týždeň
2 Apartmán typu BILO pre 4 osoby: obývačka s rozťahovacím gaučom kuchynským kútom, manželská izba, kúpeľňa so sprchou a WC, veranda.
cena za apartmán v Euro / týždeň
3 Apartmán typu TRILO pre 4 osoby: jedna izba s manželskou posteľou, ďalšia izba dvoma oddelenými lôžkami, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, kúpelňa so sprchou a WC, veranda.
cena za apartmán v Euro / týždeň
4 Apartmán typu QUADRILO pre 6 osôb: tri izby s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, kúpelňa so sprchou a WC, veranda.
cena za apartmán v Euro / týždeň

Cena zahŕňa:
7 x ubytovanie
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, paušálny poplatok za energie a klimatizáciu, záverečné upratanie + plážové služby 14.06.-30.08. Euro 100/BILO - 3 osoby, Euro 120/BILO TRILO,Euro 150/QUADRILO, posteľná bielizeň a uteráky na mieste za poplatok Euro 6 /osoba/týždeň
V období do 03.05. do 31.05. a od 06.09. do 27.09. Euro 60 /BILO, Euro 80/ TRILO, Euro 100/Quadrilo,
Služby na vyžiadanie: detská postieľka Euro 40 /týždeň, podľa období, klimatizácia  Euro 4 /deň.