Apartmány
Stručný popis

Stredisko: Marina di Sibari
Vzdialenosť od mora: do 500 m


Vzdialenosť od mora (m) 20-800

Poloha: Ubytovanie ponúkame v moderne vybavených apartmánoch pre 2 / 4, pre 5 / 6 a pre 7 / 8 osôb vo vilových domoch, ktoré sa nachádzajú v Marina di Sibari.
Vybavenie areálu: V areáli sa nachádza pizzeria, bar, diskotéka, kiosk, supermarket, zmenáreň, pošta, požičovňa športových potrieb a lekáreň.
Tečúca voda v areáli turistického komlexu NIE JE PITNÁ!
Vybavenie apartmánov:


Cenník

1 Apartmán typu C4 (BILO alebo TRILO) pre 4 osoby: jedna izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozťahovacím gaučom, kúpeľňa so sprchou a WC, TRILO má ešte jednu izbu s poschodovou posteľou, terasa.
cena za apartmán v Euro / týždeň
2 Apartmán typu B5 / 6 (TRILO) pre 5 / 6 osôb: jedna izba s manželskou posteľou, ďalšia izba s dvoma oddelenými lôžkami, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozťahovacím gaučom, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa alebo záhradka.
Cena za apartmán v Euro / týždeň
3 Apartmán typu A7 / 8 (QUADRILO) pre 7 / 8 osôb: na prízemí je obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozťahovacím gaučom, kúpeľňa s umývadlom a WC, na prvom poschodí je jedna izba s manželskou posteľou, ďalšia izba s poschodovou posteľou a izbička s poschodovou posteľou alebo jedným lôžkom, záhradka.
Cena za apartmán v Euro / týždeň

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, parkovanie.
Cena nezahŕňa: poistenie, dopravu, plážové služby.
Povinné poplatky na mieste: poplatok za energie Euro 10 / apartmán a týždeň, záverečné upratanie Euro 30 / apartmán pre 7/8 osôb a Euro 20 /apt pre 4/6 osôb- kuchynský kút musí klient upratať sám, posteľnú bielizeň(možnosť zapožičania na mieste za poplatok) Euro 6 / lôžko, Euro 8 / manž. posteľ,
služby na vyžiadanie: detská postieľka Euro 26 / týždeň, prístelka Euro 52/ týždeň.
Návratná kaucia Euro 100 / apartmán.