Sayonnara Club
Stručný popis

Stredisko: Nicotera Marina
Vzdialenosť od mora: do 100 m


Vzdialenosť od mora (m) 50

Poloha :Komplex *** sa nachádza v peknej oblasti v Nicotera Marina.
Vybavenie: bar, reštaurácia, recepcia s trezorom, súkromná pláž vybavená slnečníkmi a ležadlami, sprchy na pláži, bazén pre deti a dospelých s hydromasážami, animácie, diskotéka, denný bar, výuka latinsko-amerických tancov, tenis, plážový volejbal, bocce, ping - pong, minifutbal, lukostreľba, kánoe, vodné šlapadlá, windsurfing, na požiadanie potápanie, golf (5 km), jazda na koni (7 km), prenájom vodných skútrov, automobilov, bicyklov, spoločenská miestnosť s TV, herňa, parkovisko.
Apartmány sú situované v jednotlivých alebo radových vilkách.

'

Cenník

1 Apartmán BILO pre 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, manželská izba, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa.
2 Apartmán BILO pre 5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, manželská izba s treťou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa.
3 Apartmán TRILO pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 dvojlôžkové izby, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa.
4 Apartmán TRILO pre 5 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom, 2 dvojlôžkové izby, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa.
5 Hotelové izby:klimatizované, TV, minichladnička, kúpeľňa so sprchou, WC a fénom, terasa alebo balkón so sedením.
Cena na osobu v 1 / 2 izbe s polpenziou.
6 Hotelové izby:klimatizované, TV, minichladnička, kúpeľňa so sprchou, WC a fénom, terasa alebo balkón so sedením.
Cena na osobu v 1 / 2 izbe s plnou penziou.'
Termíny
a ceny (euro)
1 2 3 4 5 6

 

'