Rezidencia My Villa Eden
Stručný popis

Stredisko: Torre Ruffa
Vzdialenosť od mora: do 500 m
Vzdialenosť od mora (m) 300

Poloha: Rezidencia je pravou perlou pre tých, ktorý preferujú dovolenku prežitú v tichom prostredí. Moderná architektúra a ubytovanie v 16 komfortne zariadených apartmánoch prispeje k príjemne prežitej dovolenke. Apartmány sú umiestnené v 3 vilkových budovách obklopených trávnikom, množstvom farebných kvetov a exotických stromčekov. My Villa Eden je situovaná v krásnej časti známej turistickej lokality Capo Vaticano - Torre Ruffa.
Vybavenie rezidencie: Bazén so slnečníkmi, ležadlami a terasou s panoramatickým výhľadom na more, bar, recepcia, detský kútik a parkovisko.
Vybavenie apartmánov: Kompletne zariadené, majú kuchynský kút a vlastné príslušenstvo. Apartmány sú klimatizované ,  na prízemí majú verandu, na 1. poschodí terasu.
Piesková pláž s kamienkami, obklopená skalnatými útesmi, je vzdialená iba 300 m od strediska.Cenník

1. Apartmány typu Mono pre 2/4 osoby : Izba s manželským lôžkom a 2 lôžkomi. Z verandy, ktorá poskytuje príjemné posedenie, je očarujúci výhľad na more./ za 2 prísteľky sa pripláca/
Cena za apartmán v Euro / týždeň
2. Apartmány typu Bilo pre 2/3 osoby TYP A - PRE 2 OSOBY: Spálňa s manželským lôžkom a obývacia izba.
TYP B - PRE 2/3 OSOBY: Spálňa s manželským lôžkom a obývacia izba s jednolôžkovým rozkladacím kreslom.
Cena za apartmán v Euro / týždeň

3 Apartmány typu Bilo pre 2/4 osoby TYP D: Spálňa s manželským lôžkom a obývacia izba s 2 jednolôžkovými rozkladacími kreslami.
Cena za apartmán v Euro / týždeň

4. Apartmán typu Trilo pre 4/6 osôb TYP F: Je dvojpodlažné. Spálňa s manželským lôžkom a obývacia izba s jednolôžkovým rozkladacím kreslom. V podkrovnej miestnosti s nižším stropom sú ďalšie 3 lôžka.
Cena za apartmán v Euro / týždeň
5. Apartmán typu S pre 6 osôb: Spálňa s manželským lôžkom, izba s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom alebo s 2 lôžkami a jednolôžkovým rozkladacím kreslom a obývacia izba s jednolôžkovým rozkladacím
kreslom
Cena za apartmán v Euro /týždeň


'


Cena zahŕňa
: 7x ubytovanie, vstup do bazéna s využitím slnečníkov a lehátok,  1 parkovacie miesto, klimatizáciu, posteľnú bielizeň a uteráky, záverečné upratanie okrem kuchynského kúta.
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, plážové služby, - možnosť využitia voľnej zóny pláže zdarma, na vyhradenej plži za poplatok
 
Návratná kaucia 100 Euro/ apt

'