Apartmány
Stručný popis

Stredisko: Levanto
Vzdialenosť od mora: do 500 m
Vzdialenosť od mora (m) 200 - 600

Levanto je malé mestečko s pôvabným historickým centrom, v ktorom sa zachovali zvyšky stredovekého mestského opevnenia a hradu. Tým, že je Levanto lemované horami, je tunajšia klíma cez leto veľmi príjemná a teploty tu nedosahujú enormne vysoké hodnoty. Miesto je vhodné na dovolenku pre všetky generácie, odporúčame však predovšetkým tým, ktorí chcú spoznávať nádherné okolie a blízke pobrežné mestečká. Vzdialenosť je 200 - 600 m od mora. Šport a zábava:
obchody, reštaurácie, tenisové kurty, potápačské centrum, bazén na pláži, požičovňa športových potrieb (bicykle, člny), výlety loďou, akvárium Janov (75 km).
Pláž:
hrubý piesok, relatívne pozvoľný vstup do mora. Časť pláže voľná, časť za poplatok s plážovým servisom.


Cenník

1 Apartmány STANDARD typu MONO pre 2 - 3 osoby: Apartmány sú umiestnené v rôznych domoch po celom mestečku, štandardne vybavené, vždy so zariadeným kuchynským kútom, kúpeľnou so sprchou a WC, balkónom alebo terasou.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
2 Apartmány SUPERIOR typu MONO pre 2 - 3 osoby: Apartmány sú umiestnené v rôznych domoch po celom mestečku, štandardne vybavené, vždy so zariadeným kuchynským kútom, kúpeľnou so sprchou a WC, balkónom alebo terasou.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
3 Apartmány STANDARD typu BILO pre 4 - 5 osôb: Apartmány sú umiestnené v rôznych domoch po celom mestečku, štandardne vybavené, vždy so zariadeným kuchynským kútom, kúpeľnou so sprchou a WC, balkónom alebo terasou.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
4 Apartmány SUPERIOR typu BILO pre 4 - 5 osôb: Apartmány sú umiestnené v rôznych domoch po celom mestečku, štandardne vybavené, vždy so zariadeným kuchynským kútom, kúpeľnou so sprchou a WC, balkónom alebo terasou.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
5 Apartmány STANDARD typu TRILO pre 6 osôb: Apartmány sú umiestnené v rôznych domoch po celom mestečku, štandardne vybavené, vždy so zariadeným kuchynským kútom, kúpeľnou so sprchou a WC, balkónom alebo terasou.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
6 Apartmány SUPERIOR typu TRILO pre 6 osôb: Apartmány sú umiestnené v rôznych domoch po celom mestečku, štandardne vybavené, vždy so zariadeným kuchynským kútom, kúpeľnou so sprchou a WC, balkónom alebo terasou.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
7 Apartmány STANDARD typu QUADRILO pre 8 osôb: Apartmány sú umiestnené v rôznych domoch po celom mestečku, štandardne vybavené, vždy so zariadeným kuchynským kútom, kúpeľnou so sprchou a WC, balkónom alebo terasou.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
8 Apartmány SUPERIOR typu QUADRILO pre 8 osôb: Apartmány sú umiestnené v rôznych domoch po celom mestečku, štandardne vybavené, vždy so zariadeným kuchynským kútom, kúpeľnou so sprchou a WC, balkónom alebo terasou.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.

Cena zahŕňa:
7x ubytovanie
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, spotrebu energií Euro 25 / osoba / týždeň,
záverečné upratanie apartmán pre 2/3 osoby Euro 50 pre 4/5 osôb Euro 60 , apartmán pre 6 osôb Euro 80, apartmán pre 8 osôb Euro 100, posteľná bielizeň (možnosť zapožičania za Euro 10 / osoba / výmena), plážové služby