Hotel Marinetta****
Stručný popis

Stredisko: Marina di Bibbona
Vzdialenosť od mora: do 500 m


2017

Vzdialenosť od mora (m) 150

Poloha: Hotel Marinetta**** sa nachádza v blízkosti centra Marina di Bibbona. Pozostáva z troch budov, wellness centra a krásnej záhrady. Je situovaný uprostred zelene borovicového hája,  blízko súkromnej piesočnatej pláže.
Vybavenie hotela: vstupná hala, recepcia, bar, reštaurácia, internetová miestnosť, bazény pre dospelých a pre deti, bar pri bazéne, parkovisko, súkromná pláž s plážovým servisom, wellness centrum - relax miestnosť, sauna, vírivka, masáže (za poplatok)
Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchou, WC, trezor, minibar, klimatizácia, balkón alebo terasa
izby typu "Elegance"- kompletne zrekonštruované, nový nábytok, parkety, kúpeľňa so sprchou  a s hydromasážou, WC, trezor, minibar, TV/LCD, internet, klimatizácia, veľký balkón
Stravovanie: raňajky formou bufetu, večere formou bufetu, nápoje k večeri /voda,víno,pivo, nealkoholické osviežujúce nápoje/
Pláž: piesčitá, pozvoľný prístup do mora. Pri týždňovom pobyte s polpenziou je v pobyte zahrnutý plážový servis /1 slnečník + 2 lehátka na izbu od tretej línie.

''

Cenník

1 Cena na osobu v 1/2 izbe s polpenziou v Euro / týždeň.''Pobyty na sezónu 2017 zabezpečujeme na vyžiadanie

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie s polpenziou, vstup do bazénu, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) od 24.04.-14.10. od tretej línie.
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov
Služby na vyžiadanie: izba elegance (na vyžiadanie za príplatok), príplatok za obedy Euro 20/osoba a deň
Zľavy: dieťa do 1 rokov GRATIS,
dieťa od 2 - 13 r. na prístelke v izbe s dvoma dospelými 50%,