Apartmány Marina di Massa 1
Stručný popis

Stredisko: Marina Di Massa
Vzdialenosť od mora: do 500 m

Vzdialenosť od mora (m) 100 - 700

Apartmány v rôznych častiach strediska Marina di Massa, približne 100-700 m od pláže a 1000 m od centra.
Vybavenie apartmánov: Apartmány sú v 2 až 3 poschodových budovách. Apartmány majú balkón alebo záhradu, kuchynský kút alebo kuchyňu. Klientom je k dispozícií parkovisko max. 100 m od objektu.


Cenník

1 Casa Elena - polo samostatný dom - spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, sprchovací kút, WC, zariadená veranda, veľká záhrada, parkovisko, 600 m od mora a 1000 m od centra.
2 Casa Elsa - polo samostatný dom - spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynkou a dvojlôžkovým gaučom, sprchovací kút, WC, zariadená veranda, veľká záhrada, parkovisko, 600 m od mora a 1000 m od centra.
3 Casa Ida - apartmán na 1. alebo 2. poschodí malej budovy - spálňa s manželskou posteľou a balkónom, obývacia izba s dvojlôžkovým gaučom a balkón, kuchyňa, kúpeľňa, parkovisko, 500 m od mora.
4 Casa Licciana - apartmán na prízemí alebo 1. poschodí malej budovy pozostávajúcej z 8 apartmánov - spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s 2 jednolôžkovými alebo 1 dvojlôžkovým gaučom, kuchyňa, kúpeľňa, zariadený balkón, parkovisko, 100 m od mora.
5 Casa Pucci - apartmán na prízemí alebo 1. poschodí malej budovy pozostávajúcej zo 4 apartmánov - spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s 2 jednolôžkovými gaučami, kuchyňa, kúpeľňa, veľká zariadená záhrada, parkovisko, 700 m od mora.
6 Casa Oasi - podkrovný apartmán 2. poschodí malej budovy - spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, sprchovací kút, veľký a zariadený balkón s výhľadom na more, parkovisko, 100 m od mora.
7 Casa Rosa - apartmán na prízemí malej rezidencie - spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s 2 samostatnými lôžkami a kuchynským kútom, zariadená záhrada, parkovisko, jednoduchý nábytok, 700 m od mora.
8 Casa Olivi - apartmán na prízemí malej budovy - spálňa s manželskou posteľou a malou kúpeľňou, obývacia izba s dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa, zariadený balkón, parkovisko, 100 m od mora.
9 Casa Bruno - apartmán na prízemí malej budovy pozostávajúcej zo 4 apartmánov - spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom, sprchovací kút, WC, zariadená záhrada, parkovisko, 700 m od mora.
10 Casa Magliano - apartmán na 3. poschodí peknej budovy s výťahom - spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, veľká obývacia izba s 1 lôžkom, kuchyňa, WC, veľký balkón, parkovisko, 700 m od mora.
11 Casa Fernisia - apartmán na prízemí malej budovy pozostávajúcej z 3 apartmánov - spálňa s manželskou posteľou, kuchyňa s možnosťou 3. lôžka, zariadená terasa, parkovisko, 700 m od mora.

Cena zahŕňa  7 x ubytovanie
Cena nezahŕňa  dopravu, poistenie liečebných nákladov, spotrebu elektrickej energie, vody a plynu + záverečné upratanie                             49 Euro/bilo/týždeň, 56 Euro/trilo/týždeň, posteľnú bielizeň a uteráky,
plážové služby
Služby na vyžiadanie za príplatok 
posteľná bielizeň 10 Euro /osoba a výmena, detská postieľka 25 Euro/ týždeň, domaáce zvieratá povolené za poplatok 30 Euro / týždeň
Návratná kaucia  100 Euro / apt